1. Anasayfa
  2. Sektörel

Cam Çatılarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Cam Çatılarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?
0

Sabit cam çatı uygulamaları oldukça güvenli uygulamalardır. Kullanılan camlar klasik camlar değildir, kuvvetli darbelerde dahi kırılması çok zordur. Elbette uygulama tasarımına göre ısıcam kullanılarak gerçekleştirilebilen uygulamalar da ısı iletimi açısından büyük faydalar sunmaktadır. Kalıcı çatılar için uygun şekilde inşa edilmiş çözümler, son derece düşük bir ısı iletkenlik katsayısına sahiptir. Prensip olarak, bu tip camların diğer tüm çatı çözümlerinden çok daha düşük bir geçirgenliğe sahip olduğu söylenebilir. Üstelik su geçirgenliği sıfır olan bu uygulamada inşa edilen çatının sızdırma riski de yoktur. Seçilen alana kalıcı çatı uygulaması, fiyat ve uygulama özellikleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Sabit cam çatı ne kadar dayanıklı olursa olsun, alt taşıyıcı sistemin statiği hesaplanmadan uygulanırsa ileride büyük sorunlarla karşılaşabilir.

Ekonomik ilkeleri benimseyen firmalarla çalıştıktan sonra alacağınız müşteri desteği sizi oldukça rahatlatacaktır. İşe başlamadan önce iyi bir araştırma ile kaliteli işçiliği olan uygun fiyatlı bir firma bulmak iyi bir adım olacaktır.

Sabit cam tavan, kış bahçelerine, teraslara ve balkonlara uygulanabilen bir sistemdir. Önce ahşap veya demir bir iskelet oluşturun. Tavan çerçevesini yaptıktan sonra çerçeveyi yapmak için alüminyum doğramadan yapılmış 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanın. Bu malzemeler uygun malzeme ve ekipmanlar kullanılarak çatıya monte edilir ve sudan izole edilir. Günümüzde cam çatılar genellikle evler için ilk tercihtir ve birçok ticari alanda kullanılmaktadır.

Sabit cam çatı sistemleri ile kapatılan yapılar ve alt destek sistemli yüksek gökdelenlerde masif çelik kullanılan yapılar genellikle skylight çatı sistemleri ile kapatılabilir, genellikle evlerimiz, çok yüksek olmayan binaların teras katları, genellikle tüm binalar Nesnenin çatısı, seranın üst ve yan duvarları.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir