İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. BIOSTAR, Intel Z490 Intel Rocket Lake İşlemcilerini Destekleyeceğini Duyurdu

BIOSTAR, Intel Z490 Intel Rocket Lake İşlemcilerini Destekleyeceğini Duyurdu

BIOSTAR, Intel Z490 Intel Rocket Lake İşlemcilerini Destekleyeceğini Duyurdu

Tayvan merkezli bir anakart, grafik ve depolama şirketi olan BIOSTAR, Intel Z490 anakartlarının en yeni 11. Nesil Intel Rocket Lake işlemcilerini tam olarak desteklemeye hazır olduğunu duyurdu.

11. Nesil Intel Rocket Lake işlemcilerin(18 Mart) piyasaya çıkması beklentisiyle, BIOSTAR en yeni işlemcileri desteklemek için anakartlarını hazırladı.

BIOSTAR RACİNG Z490GTA EVO

Anakartlar 5 satırdan (RACING Z490GTA EVO, RACING Z490GTA, RACING Z490GTN, Z490A-SILVER ve Z490T-SILVER) oluşan Z490 yongasıyla desteklenen BIOSTAR, 11. Nesil Intel Rocket Lake işlemcilerini desteklemek için optimize edilmiş BIOS güncellemelerini (ME 14.1) aldı. Yeni BIOS’u resmi ürün sayfasından indirip yüklemeniz yeterlidir.

BIOSTAR RACİNG Z490GTA

Oyuncular ve içerik oluşturucular, BIOSTAR ürünleri yeni Intel işlemcilerden istikrarlı ve güvenilir bir şekilde en iyi performansı elde etmek için optimize edildiğinden, BIOSTAR anakartların yeni Intel işlemcilerle eşleştirilmesine bayılacaklar.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
BIOSTAR

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap