1. Anasayfa
  2. Gündem

Bebek Battaniyesi

Bebek Battaniyesi
0

En değerliniz olan bebeğiniz dünyaya geldi. Anne karnındaki sıcaklığı, koruyucu hisliğini devam etmesi gerekiyor. Yani anne şefkati hissini vermelidir. Rahat bir uyku sağlamalıdır. Mutlaka onu sıcak ve yumuşacık bir şekilde saracak, üzerini örtecek, kundak yapacak, dışarıda da hava etkenlerinden onu koruyacak olan bir battaniyeye ihtiyacınız var. Hatta belki kardeşlerine kadar yadigar olacak bir battaniye olmalıdır. Bebek battaniyesi gibi ürünler bebeklerimizi soğuk havalardan koruğu gibi onlara rahat bir uyku olanağı da sunmaktadır.

Kadınlarımız ilk bebeklerinin eşyalarını çok dikkatli ve titizlikle kullanır ki, ardından gelen kardeşleri de kullansın veya bebeği büyüdüğünde ona hediye edip kendi çocuğunda onu kullansın derler. Bu yüzden onu ilk günlerde, haftalarda hatta 2-3 yaşına kadar kullanacağınız uzun ömürlü bir üründür bebek battaniyesi! Çünkü dört mevsim kullanacağınız, bebeğinizi taşırken her yerde kolaylık sağlaması gereken bebeğinizin vazgeçilmesi haline gelen en önemli ihtiyaç malzemesidir.

Bebek battaniyesinin kumaşına, boyutuna bağlı olarak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Hem anne-babaların, hem de hediye için alabileceğiniz ve daha çok çeşitler desenler, renkler arıyorsanız verdiğimiz https://www.breeze.com.tr/battaniye-782 sitesinden yararlanabilirsiniz!

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir