1. Anasayfa
  2. Sektörel

Bahar Aylarının Vazgeçilmez Parçası: Erkek Baskılı Tişörtler

Bahar Aylarının Vazgeçilmez Parçası: Erkek Baskılı Tişörtler

Erkekler günlük hayatta bayanlar kadar farklı giysileri bulunmayan sade ve şık ürünleri tercih ederler. Rahatlarına oldukça fazla düşkün olan erkekler rahat giyim için çok fazla özelliğe sahip olmayan giysileri tercih ederler. Bu giysiler özelikle yazın pantolon ve tişört olarak giyinme tarzlarını kullanılırlar. Bayanlara göre daha az kıyafet kullanan erkekler için şık görünen ürünleri her zaman tercih ederler.

Baskılı Tişörtler En Çok Ne Zaman Tercih Edilir?

Özelikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen erkek baskılı tişört kullanan erkekler tişört seçimi yaparken de dikkat etmesi gerekmektedir. Görünümü hoş görünse de çoğu erkeğe bazı tişörtler yakışmayabilir. Mutlaka görüntüsü güzel dursa da vücut yapısına bağlı olarak kimi baylarda kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Baskılı tişört kullanmak isteyen baylar mutlaka renge ve üzerinde duruş şekline dikkat ederek almalıdır.

Erkek Baskılı Tişört Seçimi

Erkek baskılı tişörtler birçok çeşidi olan model ve renklerle oldukça fazla üretimi yapılan tişörtlerdir. Tişört seçimi yaparken de kombinleyebilmek, giydiğiniz diğer ürünlere uygun olması oldukça önemlidir. Yaka kısmı tercihiniz boyunda oluşan rahatsızlığı hissetmemek için her zaman rahat kullandığınız yaka modelinden olmalıdır. Sıfır yaka tişört çeşitleri içinde en çok kullanılan modeldir.

Rahat ve ense kısmını yıpratmayan yaka tercihidir. V yaka olarak adlandırılan yaka çeşidi ise oldukça asil görünen bir yaka çeşididir. Sıfır yaka kadar olmasa da kullanımı oldukça yaygındır. Polo yaka ve kayık yakada oldukça talep görmektedir. Şık ve kaliteli kumaşlarla üretilen baskılı tişörtlerde ise dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Erkek Baskılı Tişört Seçimi

  • Kilo problemi olan bir erkek esnemeyen ve dar kesimi olan bir tişört tercih etmemeli
  • Sıfır yaka tişörtler her zaman daha düzgün görünüm sunar
  • V yaka ve U yakalı tişörtler olduğunuzdan daha zayıf ve daha şık bir görünüm kazandırmaktadır.
  • Kayık yaka tişörtler hem şık görünüm verirken geniş omuzlu görünmenizi sağlar
  • Alacağınız tişörtün kaliteli bir kumaş olmasına dikkat etmek gerekir bir kaç kullanımdan sonra baskısı çıkmış yaka kısmı ve tamamı bozulmuş bir kumaş türü tercih edilmemeli
  • Aldığınız tişörtün boyuna dikkat etmeniz gerekir çok uzun boylu olan tişörtler oldukça çirkin görünebilir. Bel bölgenizin görünmemesine dikkat etmeniz şık görüntü oluşturmanız gerekir
  • Açık renkli baskılı tişörtler her zaman güneş ışını çekmeyen daha fazla tercih etme sebebi olabilir.

Baskılı erkek tişört kişiye özel olarak istenilen resimde basılabilmektedir. Baskılı tişörtler üzerinde birçok hayvan figürleri, taraftar logoları, bahar resimleri gibi oldukça eğlenceli ve etkileyici baskılar yapılmaktadır.

Erkekler İçin Kot Pantolon

Günümüz çağında erkekler kadar artık bayanlarda da pantolon kullanımı bir hayli yaygındır. Likralı erkek kot pantolon kilolu veya zayıf olması fark etmeden esneyen kumaş türü ile tüm beden sahibi olanlar için vücutlarına uyum sağlar. Farklı renkler ve tasarımı ile günlük veya spor giyim olarak uygun kombinler oluşturulabilir. Kot pantolon baharlık baskılı bir tişört altına giyilmesi şık bir görünüm sağlar.

Siyah likralı bir kot pantolon üstte giyim olarak hangi renk giyilirse giyilsin kombin oluşturulabilir. Kot pantolon kumaşı kaliteli ve esneyen yapışmaz özelliği ile her bedene uyumlu rahat yapısı sayesinde en çok tercih edilen pantolon türleri arasındadır.

Erkek Baskılı Tişört ve Likralı Pantolon Fiyatları

Erkek baskılı tişört modelleri kaliteli kumaş türleri ile oldukça yaygın kullanılan üst giysidir. Baskılı tişörtler ve pantolonlar takım halinde alındığı zaman oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tek tişört veya pantolon almak isterseniz de indirimli olarak temin edebilirsiniz. https://www.voltaj.com.tr/ sitesinden en makul fiyatlarla istediğiniz kombini oluşturabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir