1. Anasayfa
  2. Mobil

ASUS ROG Phone 7 Pro’nun İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı!

ASUS ROG Phone 7, muhtemelen 2023'ün en iyi oyun telefonu olacak. İşte beklenenler!

ASUS ROG Phone 7 Pro’nun İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Oyun akıllı telefonu ASUS ROG Phone 7’nin uluslararası sunumunun 13 Nisan’da yapılması planlanıyor. Bugün, yaklaşan yeniliğin ilk fotoğrafları internette göründü.

Potansiyel olarak bu, Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye dayalı en güçlü akıllı telefondur. Modelin yüksek kaliteli görsellerine bakabilirsiniz.

İlk resimde cihaz, tescilli bir aksesuarla daha verimli soğutma sağlayabilen bir fanla birlikte görünüyor. Asus ROG Phone 7 Pro oyun akıllı telefonuyla ilgili diğer dikkat çeken detaylar arasında stereo hoparlörler ve arka taraftaki RGB aydınlatma yer alıyor. Cihaz, yeni akıllı telefonun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

 

ASUS ROG Phone 7 Fan Yandan Görünüm

Renderlerde görüldüğü gibi ekranın çevresinde oldukça büyük çerçeveler görebilirsiniz. Kamera bloğunun orijinal kesiti, kasanın üst kısmında ve ortalanmış değil sadece kenara kaydırılmıştır.

ASUS ROG Phone 7 Pro Ön Ekran Paneli

Asus ROG Phone 7 Pro, 16 GB RAM, 256 veya 512 GB flash bellek, 65 W hızlı şarj desteğine sahip 6000 mAh pil ile donatılacaktır.

Bu görseller, içeriden bilgi sahibi olan Evan Blass tarafından gönderildi. Daha önce, birçok gerçek sızıntıyla damgasını vurdu. Bu nedenle, bir zamanlar Evan Blass, resmi prömiyerlerinden önce Sony Xperia 5 II, Galaxy Note20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Tab S7, Galaxy Watch 3 ve Samsung Galaxy Buds Live, Xiaomi 12’nin tam görüntülerini yayınladı.

Yazı Kaynakları
Twitter.com

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir