1. Anasayfa
  2. Teknoloji

ASUS, Eye Care Teknolojilerine Sahip C1242HE Business Monitor’ü Duyurdu

ASUS, Eye Care Teknolojilerine Sahip C1242HE Business Monitor’ü Duyurdu

ASUS C1242HE monitör, öncelikle iş kullanıcılarını hedefleyen ürün yelpazesinde ortaya çıktı. Bu yenilik, ofiste veya evde uzak modda günlük görevler için uygundur.

23,8 inç diyagonal ve Full HD çözünürlüğe (1920 × 1080 piksel) sahip bir VA matrisini temel alır. Parlaklık, kontrast ve tepki süresi göstergeleri – 250 cd/m 2 , 3000:1 ve 5 ms (GtG). Yatay ve dikey olarak 178 dereceye kadar görüş açısı sağlar.

ASUS C1242HE Monitör Arka Kapak

Monitör, uzun süreli kullanım sırasında gözleri korumak için bir dizi Eye Care teknolojisi aldı. Bunlar Flicker-Free ve TÜV Rheinland sertifikalı Mavi Işık Filtresi işlevleridir: birincisi titremeyi ortadan kaldırır ve ikincisi mavi ışık yoğunluğunu azaltır. ASUS Splendid Video Intelligence, daha derin renkler, daha yüksek kontrast ve daha parlak bir genel görüntü için görüntü kalitesini otomatik olarak optimize eder.

Cihaz dar yan çerçevelere sahiptir ve stand sadece ekranın açısını değiştirmenize izin verir (28 derece içinde). HDMI 1.4 ve D-Sub arayüzleri vardır. Fiyatı ise henüz belirtilmedi.

Yazı Kaynakları
ASUS

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir