1. Anasayfa
  2. Sektörel

Asus Bilgisayar Bakım Onarım Hizmeti

Asus Bilgisayar Bakım Onarım Hizmeti

Kırık olan laptop kasalarından tutunda, arızalı elektronik parçaların tamir ve değişimine kadar tüm teknik desteği büyük bir titizlik ile gerçekleştiren bir servisi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yapılan her işlemi adım adım bilgisayar sahibi ile paylaşıp onay alarak ilerlemeleri de çok güzel bir hizmet. Ayrıca yaptıkları işlemlerde garantide veriyorlar. Sürekli aynı sorunları yaşamaktan sıkıldıysanız, kalıcı ve doğru çözümler sunan bu teknik servisi deneyebilirsiniz. Yapılan işlemlere detaylıca bakalım.

Arızalı Asus Bilgisayarınızı Geri Dönüştürün

Eski ve çalışmayan bir bilgisayarınız varsa ve yenisini alacak bütçeniz yoksa, eski bilgisayarınızı biraz bakım ve geliştirilme ile yeterince işinizi görür hale gelebilir. Temizlik ile onarım işlemi gören cihaza birde donanım desteği verilerek yükseltme yapılırsa, günlük kullanımlarda fazlasıyla işinizi görecektir.

Uzman ekipler ile en doğru yöntemleri uygulayan Asus Servis bilgisayarınızı hiç görmediğiniz kadar performanslı hale getirebilir. Donanım testleri ve yazılım iyileştirme yapılarak kontrol edilip teslim yapıldığından, bilgisayarınızı olabilecek en iyi hali ile teslim alırsınız. Ayrıca kozmetik olarak hasarları olan bilgisayarları müşterinin talebine göre gideriyorlar. Bilgisayarınızı Full Bakım Onarım yaptırarak Sıfır aldığınız şekliyle teslim alabilirsiniz.

Şimdi bir bilgisayarı olabilecek en kötü halde hayal edelim. Ekranı çatlak, klavyesi arızalı, neredeyse tüm dış yüzeyi çatlak ve kırık. Bakıldığında kullanılmayacak hatta belki bir çoğunun direk çöpe atacağı bir halde. Anakart ve entegre işlemci kalıcı hasarlı değilse neredeyse tüm bilgisayarlar yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir.

Evet bahsettiğimiz halde ki bilgisayarın maliyeti çok tutsa bile yeni bir bilgisayar almaktan daha hesaplı olacağı kesin. Yapmanız gereken bilgisayarın kendine gelebileceği parçaların takılmasını kabul etmek. İşlemlerin kabulünden sonra yapılacaklar, kırık ekran ile yeni ekran değiştirilip test etmektir. Marka modele göre klavye siparişi verilerek bilgisayarınızdaki klavye ile değiştirilir. alt, üst kasaları kontrol edilir. Onarım yapılacak bir durum varsa ekstra maliyet çıkartmadan onarımı yapılır. Onarım olmayacak durumlarda ise birebir uyun sıfır parça ile değişim gerçekleştirilir. Son olarak tüm donanım ve yazılım sağlık testleri yapılan bilgisayarınız Asus Teknik Servisi tarafından garanti verilerek sizlere teslim edilmektedir.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir