1. Anasayfa
  2. Sektörel

Aradığınız Sublimasyon Kupa Bardaklar Teknofinal’de

Aradığınız Sublimasyon Kupa Bardaklar Teknofinal’de

Sublimasyon kupa bardak modelleri, günümüzde hemen her alanda var olan ve oldukça fazla tercih edilen ürünlerdendir. Şimdilerde ise hediyelik ya da tasarım eşyalar olarak çok daha fazla tercih edilen, hayatın her alanında kullanıma, tasarıma uygun ürünler olarak bilinmektedir.

Hayatın Bütününe Yayılan Sublimasyon Ürünler Nasıl Elde Edilir?

Hayatın her alanında, hemen her eşya, kıyafet üzerinde görmeye alıştığımız baskıları ile sublimasyon ürün dediğimiz bu ürünler, nasıl elde edilir? Sublimasyon ürünler, sublimasyon baskı tekniği ile uygun malzemeler üzerine makine ve mürekkeplerle, gerekli aparatlarla, baskı tekniği kullanılarak elde edilen, estetik, görsel algıya hitap eden ürünlerdir.

Sublimasyon Baskı Nedir?

Hemen her eşya üzerinde kullanılan sublimasyon, sublimasyon baskı makinesi ile elde edilen, dilenilen görseli, uygun malzemeler ve gerekli olan aparatlarla, istenilen zemine, baskı tekniği ile uygulayan, belli aşamalardan sonra oluşturulmuş görsele ya da yazıya verilen addır.

Daha teknik bir ifade ile anlatılacak olursa, sublimasyon baskı, kâğıt üzerine printer çıktısı ile uygulanan desenin, kumaş ya da sert malzemeler gibi malzemelere ısı ve basınç ile aktarılması tekniğine verilen addır.

Sublimasyon Baskı İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Seçtiğiniz ürünler üzerinde sublimasyon baskı yapabilmeniz için gerekli olan birkaç malzemeyi temin etmelisiniz. Örneğin kupa bardaklarda sublimasyon baskı yapmak istiyorsunuz. Temin etmeniz gereken malzemelerin başında, elbette sublimasyon baskı makineleri gelmektedir.

Uygun baskı makinesini tercih ettikten sonra, sublimasyon yazıcıya ihtiyacınız olacak. Bununla beraber sublimasyon mürekkep, sublimasyon transfer kâğıdı, sublimasyona uyumlu kupa, termal ısı bandı gibi elzem ayrıntıları tamamlamış olmanız, bu ürünleri temin etmeniz gerekmektedir.

En kaliteli baskıları, en iyi makineler ve aparatlarla sağlayacağınız Teknofinal, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sonuna kadar yardımcı oluyor.

Özellikle, hediyelik eşyalar içerisinde en çok tercih edilen, sublimasyon kupa bardakların tasarımı için rahatlıkla bulabileceğiniz kupa bardak baskı makineleri tercihinizde en doğru adres Teknofinal, kaliteli baskılar oluşturabileceğiniz gereçleri sizlere güvenle temin ediyor. Tüm bunların yanında müşterilerinize sevdiklerinize sunabileceğiniz pek çok sublimasyon ürünü de yine Teknofinal güvencesi ile sağlayabilirsiniz.

Sublimasyon Baskı Nelere Yapılır?

Sublimasyon baskı tekstil, teknolojik eşyalar, hediyelik ürünler olmak üzere farklı pek çok alanda faydalanılan bir yöntemdir. Özellikle kişiye özel ürünlerde ya da hediyelik eşyalar üzerinde kullanımı çok sık tercih edilen baskı yöntemidir.

Pek çok ürün üzerinde uygulanabilen bu baskı yöntemi, cam ve ahşap yüzeyler, metal, seramik, taş yüzeyler, plastik materyallerden üretilmiş kupa bardaklar, sublimasyon saat, plaket levhası, madalyon kolye, yaka kartı, puzzle, bardak altlığı, fayans çeşitleri, sublimasyon anahtarlık gibi pek çok malzeme üzerine sublimasyon baskı tekniği uygulanabilmektedir.

Hediye olarak sunulabilecek ürünler içerisinde ise çok sık tercih edilen sublimasyon ürünlerden olan sublimasyon kupa bardak, kişiye özel tasarlanabilen, özellikle hediye olarak sunulabilecek, zevkli ürünlerden biridir. Teknofinal, müşterilerinize ve sevdiklerinize özel anları hatırlatacak, onlara kendilerini özel hissettirecek sublimasyon kupa bardak seçenekleri ile sizlere en güzel tasarımları sunuyor.

Sublimasyon Kupa Bardak Çeşitleri Teknofinal'de

Sublimasyon Kupa Bardak Çeşitleri Teknofinal’de

Sublimasyon ve transfer baskı sistemine uygun, sublimasyon porselen ve seramik kupa bardak seçenekleri için tercih edilebilecek en doğru adres, elbette seçeneklerin çeşitliliği, ürün kalitesi, kolay ödeme ve uygun fiyat seçenekleri ile Teknofinal olarak karşımıza çıkmaktadır.

Farklı renk seçenekleri, içi renkli ya da ultra parlak porselen, farklı renkte kulplara sahip sublimasyona uygun kupa bardak çeşitleri ile Teknofinal, farklı tasarımları sunabileceğiniz fırsatları önünüze seriyor.

Sublimasyon konik beyaz kupa, afili seramik bardak kupa, kutulu sublimasyon porselen i love you kupa bardak gibi baskı yapabileceğiniz pek çok kupa bardak seçeneklerine, Teknofinal ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sublimasyon sihirli sevgili kupası özellikle hediyelik ürünler arasında en çok tercih edilen tasarımlardan biri. Bununla beraber, ahşap altlıklı, kutulu seramik fincan, içi turuncu kulplu kupa, içi yeşil kupa gibi sayılabilecek daha pek çok çeşit kupa bardakları, Teknofinal’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Özellikle hediyelik eşya satıyorsanız müşterileriniz için tercih edebileceğiniz en güzel ve en kullanışlı kupa bardak modelleri Teknofinal güvencesiyle sizleri bekliyor. Bu modeller arasından tercih edebileceğiniz, sublimasyon kulplu içi sarı kupa modeli %80 porselen %20 seramikten üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan bu ürün en çok tercih edilen kupa bardaklardan biridir.

Sublimasyon kulpu kalp kırmızı sihirli kupa bardak modeli de dikkat çekici bir parçadır. Bu bardaklarda, içerisine sıcak bir sıvı konulduğunda üzerindeki baskı belirginleşir. Adından anlaşılacağı üzere kupanın sihri ise renginin kırmızıdan beyaza dönmesidir.

Sublimasyon aynalı gold altın metalik kupa bardak ise oldukça şık ve farklı bir seçenek oluşturmaktadır. Bu sublimasyon kupa bardak modelinde en iyi sublimasyon baskıyı elde edebilmeniz için SK09 High Qulity Transfer Kâğıdı inktec sublinova sublimasyon mürekkeplerini kullanmalısınız. Kullanılan malzemeye göre baskı tekniği değişen bu kupa, müşterileriniz için harika bir hediye seçeneği olacaktır.

Siz de müşterilerinize sunabileceğiniz en kaliteli sublimasyon kupa bardakları Teknofinal kalite ve güvencesi ile temin edebilir, hediyelik ürün satışlarınızda farklı tasarımları müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir