1. Ana Sayfa
  2. Android

Android Mobil Cihazınızdaki Kişilere Nasıl Fotoğraf Eklenir?

İşte Android Rehberinizdeki bir kişinin resmini, o kişiyi görerek tanınmalarını kolaylaştıracak bir şeyi nasıl değiştirebileceğimize göz atalım.

Android Mobil Cihazınızdaki Kişilere Nasıl Fotoğraf Eklenir?
0

Bu makalemizde sizlere android cep telefonunuzdaki bir kişiye resim veya fotoğraf eklemek, sizi kimin aradığını hızlıca görmenin çok kolay bir yoludur. Rehberinizdeki kişileri Görme’de gözünüzle ilgili sorunlarınız varsa ve görüntülenen adını okumakta zorlanıyorsanız bu özellik size göre. Benim tavsiyem, aramaya gittiğinizde veya bir telefon araması aldığınızda onları daha kolay görebilmeniz için android kişilere nasıl fotoğraf eklenir daha kolay bir hale geldi.

kişilere nasıl fotoğraf eklenir adlı konumuzda varsayılan olarak Android, görüntüsü için kişi olarak belirlenmemiş bir kişi için genel bir blok harf koyar. Ve kişinin kim olduğuna bağlı olarak, resmi, içeri girerken tanımlanmasını kolaylaştıracak bir şeyle değiştirmek isteyebilirsiniz.

Android kişilere nasıl fotoğraf eklenir?

Adım 1

Telefon uygulamasını başlatın ve resmini değiştirmek istediğiniz kişiyi bulun ve kişi kartını açmak için ona dokunun. Veya telefonunuza bağlı birden fazla hesabınız varsa Kişiler uygulamasını ve kişinin bağlı olduğu hesabı açmak daha kolay olabilir.

Telefonunuza bağlı birden fazla hesabınız varsa Kişiler uygulamasını ve kişinin bağlı olduğu hesabı açmak daha kolay olabilir.

Adım 2

Kişiyi seçtikten sonra, önce Düzenleme Moduna girin. Aksi takdirde, resmine dokunarak bir aramayı tetikleyebilirsiniz. Oreo’da, ekranın sağ alt köşesindeki düzenleme simgesine dokunun. Düzenleme Modun’da iken, kişinin resmine dokunun ve ardından bir fotoğraf çekme veya birini seçme seçeneğine sahip olmalısınız.

Adım 3

Resmi kendinize göre düzenleyin ve bittiğinde değişiklikleri kaydettiğinizden emin olun.

Genellikle, bir kişinin resmini anında değiştiririm. Telefon uygulamasını en son arananlar listesine açabilir ve Düzenleme Moduna gidip farklı bir resim seçmek için simgenin sağ üst köşesindeki dikey üç noktaya dokunabilirim.

 

Yine, burda göstermiş olduğum adımlar cihazınıza bağlı olarak değişecektir. Yine de fikir, tüm versiyonlarda çoğunlukla aynı. Örneğin, HTC One cihazımda her şey tamamen farklı görünüyor, ancak neyi arayacağımı kolay bulabiliyorum.

Üreticiye özel farklı bir Android sürümüne veya yazılıma sahipseniz, aşağıdaki yorum bölümünde neler bırakmış olabileceğimi bize bildirin.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap