1. Anasayfa
  2. Sektörel

Alyans

Alyans
0

Evlilikleri temsil eden araçlar vardır. Bunlar evlilik cüzdanı ya da yüzük gibi araçlardır. Günümüzde ise evlilik yüzüklerine alyans adı verilir. Özellikle kadınlar için evlilik yüzük çeşitleri oldukça özeldir. Evlilikleri boyunca kullanacakları yüzükleri tercih ederken kadınlar; orijinal yüzük olmasına özen gösterir.

Günümüzde alyanslarda özellikle sade tasarımlı ve asil duran yüzükler trend haline geldi. Sade tasarımlı alyansların kullanımları zor değildir. Bu yüzdende sade ama özel tasarımlı alyanslara ilgi yoğundur.
Alyanslarda modeller çift olarak uyumlu üretilir. Ayrıca genellikle alyanslar erkek ve kadın yüzükleri olarak birlikte satılır. Çünkü evlilik yüzüklerinde uyum çiftler için önemlidir.

Taşlı Alyans Modelleri

Evlilik yüzüklerinde pek çok kadın çoğu zaman iki çeşit alyans kullanılır. Birisi sade diğeri ise taşlı olan evlilik yüzüğüdür. Çünkü kadınlar için her takı her ortamda kullanılmaz.

Gündelik hayatta sade olan evlilik yüzüğü tercih edilir. Özel davetlerde de taşlı olan evlilik yüzükleri tercih edilir.
Son zamanlarda taşlı yüzük modellerinde alyansın iç kısmında minik taşların dizilmiş şekli tercih ediliyor. Taşlı ve sade evlilik yüzükleri için https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir