1. Anasayfa
  2. Sektörel

Allık

Allık

Allık Neden Kullanılır?

Allık makyaj yapılırken sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelir. Makyajın en önemli unsurlarından biridir. Allık çeşitleri makyajı renk katan doğal bir görünüm veren makyaj ürünlerinden biridir. Allık kullanılırken elmacık kemiklerinin daha belirgin durmasını sağlar. Yüz hatlarını ortaya çıkarır. Bu nedenle elmacık kemiklerine doğru sürülerek kullanılır böylelikle yüzünüze hoş bir renk sıcak bir ışıltılı görünüm verebilirsiniz.

Allık Tercihi Nasıl Yapılır?

Allık tercih ederken ten renginize ve tarzınıza uygun ürünler seçmeniz çok daha güzel ve doğal durmanızı sağlayacaktır. Esmer tenliler daha çok bronz tonlarında ki aldıkları tercih edebilir. Açık tenliler ise pembe ve tonlarında allık renkleri tercih edebilir. Yine en çok kullanılan allık renklerinden biri de şeftali tonlarında olan allık renkleridir. Bunları da tüm ten rengine sahip olan insanlar tercih edebilir. Özellikle kış ve sonbahar aylarında ise bronz allık tercih edilebilirsiniz. Yaz aylarında ilkbahar aylarında ise yüzünüze renk katmak için pembenin tonlarında olan aldıkları tercih edebilirsiniz. Allık satın almak için https://www.kozmela.com/allik sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir