1. Anasayfa
  2. Oyun

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Hikayesi Fragmanı Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum'un yeni fragmanı hayranlarını hem sevindirdi hem de kızdırdı

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Hikayesi Fragmanı Yayınlandı
0

Yayıncı Nacon ve geliştirici Daedalic Entertainment, Nacon Connect 2023’te gizli aksiyon maceraları Yüzüklerin Efendisi: Gollum için yeni bir Gollum hikayesi fragmanı yayınladı.

Olay örgüsüne göre, değerli yüzüğünü kaybettikten sonra Gollum’un Orta Dünya’da tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya karar verdiğini hatırlayın. Oyun, karakteri Kara Kule’de köle olmaktan Mirkwood’da elflerle yaşamaya kadar takip ediyor.

Hikaye, sözde Yüzük Savaşı’nın başlamasından sekiz yıl önce başlıyor ve Yüzük Kardeşliği’nin ilk yarısıyla paralel ilerliyor. Aynı zamanda fragmana bakılırsa sihirbaz Gandalf oyunda siyah sakallı olacak.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un iki dakikalık fragmanında siyah sakallı Gandalf’ın yanı sıra oyun klipleri, Gollum’un elflerle etkileşimleri, Sauron’un hizmetindeki kötü adamlar ve aksiyon sahneleri gösteriliyor.

İzleyicilerin görüşleri bölünmüş durumda: Bazıları oyunu grafik olarak geride kaldığını söylüyor ve sanatsal bileşeni (Gandalf’ın sakalı , Gollum’un saçı) eleştirilirken, diğerleri ilerlemeyi görmekten oldukça mutlu.

“Nihayetinde her şeyi hayranlar için yapıyoruz, onları ve kendimizi memnun etmek istiyoruz. Taraftarların beğeneceğini umuyoruz.”

Yazar: Tilman Schanen

Yüzüklerin Efendisi: Gollum PC (Steam, EGS), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S ve Nintendo Switch için geliştiriliyor. Fragman, oyunun 2023’te çıkacağını doğruluyor.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir