1. Anasayfa
  2. Eğlence

YouTube’da İzlenecek En İyi 8 Güreş Kanalı

YouTube’da İzlenecek En İyi 8 Güreş Kanalı
0

Eğer güreşi seviyorsanız bilmeniz gereken YouTube kanalları bunlar. Ölümcül bir güreş hayranıysanız, muhtemelen bir şovu asla kaçırmamak için çok çabalarsınız. Ancak her güreş olayını takip etmenin ötesinde, güreş dünyasına daha derinlemesine bakarak daha iyi bir hayran olmak isteyebilirsiniz.

Neyse ki YouTube, dinamik güreş etkinliklerine göz atmak için en iyi yerlerden biridir. İşte büyük etkinlikler arasında can sıkıntınızı uzak tutmanız için en iyi güreş kanalları.

1. WWE

WWE, World Wrestling Entertainment’ın (WWE) resmi kanalıdır. WWE dünyasındaki önemli olayları kaçırmamanızı sağlar.

Gerçek bir güreş hayranıysanız, WWE kanalını sık sık ziyaret etme şansınız yüksektir. Doğrudan kaynaktan gelen en son videolarla düzenli olarak güncellenir, böylece tam güreş maçları ve önemli anlar için en iyi YouTube kanallarından biri haline gelir.

WWE doğrulanmış bir güreş kanalı olduğu için, WWE Hall of Fame, WrestleMania, SummerSlam ve çok daha fazlası gibi her zaman canlı maçları ve güreş etkinliklerini yayınlayabilirsiniz.

Zaten güreş hayranı olmasanız bile, bu kanaldaki WWE Monday Night Raw, Payback etkinlikleri, SmackDown maçları ve hatta Top 10 NXT Moments gibi videolara kadar uzanan çeşitlilik sizi güreş eğlencesine bağımlı hale getirebilir.

2. Fact5 Wrestling

Gerçek 5 Güreş, güreşleri en eğlenceli haliyle ayağınıza getiren kanallardan biridir. En garip güreş anlarından bazılarının sunumunda yaratıcılığıyla tanınan, sıkıldığınızda izleyebileceğiniz en iyi kanallardan biridir.

Gerçek güreşin kendine özgü sesleri ve müziği varken, bunlar güreş videolarıyla birlikte gelen tuhaf ses efektleri ve memlerin gölgesinde kalıyor.

Konu eğlence olduğunda gizemlere dalmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Gerçeklere ve komik anlara bakmak, Gerçek 5 Güreşinin satış noktalarından bazılarıdır. Bu kanaldaki dinamik mizah ve kaliteli videolar, izleyicilerine hizmet ederken eğlenceli vakit geçirdiğini gösteriyor.

Bu kanalda tüm güreş maçlarını göremezsiniz, ancak En İyi 10 videolar tüm güreş hayranlarını eğlendirmeli. Yüklemeler çok tutarlı olmasa da, içeriğin kendisi öyledir.

3. Cultaholic Wrestling

Cultaholic Wrestling size en çirkin güreş anlarından bazılarını getiriyor. SummerSlam, NXT ve Raw kapsamı göreceğiniz güreş etkinliklerinden birkaçıdır; burada düzenli güreş haberlerini beklemeyin.

Cultaholic güreşleri her zamankinden farklı şekillerde size getiriyor. Halkadaki normal yüzleşmeler yerine, bu kanal, onları eleştirel bir şekilde sunan bir anlatıcıyla betimleyici resimsel gösterileriyle tanınır.

Kanal, maç tahminleri, karşılaştırmalar, kamera arkası içerikleri ve gizemlerin çözülmesini sunuyor. Ve güreş podcastlerini seviyorsanız, buradaki çalma listelerinde bir avuç dolusu bulabilirsiniz.

4. Wrestlelamia

Bu kanalın nişinin yıllık WrestleMania maçları etrafında döndüğünü düşünebilirsiniz. Ancak isme yakından bakın: Wrestlelamia, izleyicilerine daha dinamik bir video karışımı sunuyor.

“Ortaya çıkan en büyük sırlar”, gerçek güreş analizi, çözülmemiş gizemler, WWE anları ve çok daha fazlası gibi içeriklerden hoşlanıyorsanız, izleyebileceğiniz en iyi güreş kanallarından biridir.

Bir eğlence programı olduğu için, modern güreş eylemi de tartışmalı ve insanlar çoğu güreşin sahte veya oyunculuk olduğuna inanıyor. Bu tartışmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Wrestlemamia kanalı bunları iyi bir şekilde ele alıyor.

5. All Elite Wrestling

All Elite Wrestling (AEW), 2019’da kurulmuş profesyonel bir güreş eğlence şirketidir. Matt Hardy, Cody Rhodes ve Nick Jackson (The Elites) gibi tanınmış profesyonel güreşçiler ortak destekçilerdir.

Kanal, iyi bilinen WWE etkinliklerinden tamamen farklı programlar sunuyor. Her Salı ve Çarşamba günü yayınlanan ana etkinlikleri AEW Dark ve AEW Dynamite, izleyicileri sürekli olarak büyüledi. Bu, AEW’yi ünlü WWE için güçlü bir rakip yapar.

Tüm Elit Güreşler, AEW’nin tam maçlarını, önemli anlarını ve geçmiş etkinliklerini içerir. WWE kadar gösterişli çeşidi olmasa da, güreş hayranları için hala abone olmaya değer.

AEW kanalındaki olaylar iyi tanımlanmıştır: AEW Dark gerçek eşleşmeler sunarken, AEW Dynamite bazı ekstra oyunculuklarla birlikte gelir. Bu kanal, videoları her kategoriye göre derlediği için her olayı görüntülemeyi sizin için kolaylaştırır.

6. Wrestling With Wregret

Wregret ile Güreş, videolarını gördükten sonra çıkarmanız için size bilgi veren yaratıcı bir güreş kanalıdır. Wregret’in benzersiz özelliklerinden biri de, güreş hikâyelerini kanalın yöneticisi Brian Zane tarafından komik bir şekilde sunması.

Kanal ayrıca, tamamı benzersiz biçimlerde izleyicilerine sunulan aday güreş incelemeleri, garip güreş geçmişleri ve En İyi 10 videoya da yer veriyor.

Wregret ile güreş, güreş maçlarını yüklemiyor, ancak canlı güreş incelemeleri ve tahminleri burada keyfini çıkarabileceğiniz içerik türlerinden bazıları.

7. IMPACT Wrestling

Hepsini gördüğünüzü düşünüyorsanız ve RAW, NXT veya SmackDown dışında bir şey istiyorsanız, belki de Impact Wrestling’i denemelisiniz. Etraftaki en sağlam ve dinamik güreş gösterilerinden biridir.

Kanal, Darbe vurgularından tam maçlara kadar TNA’nın içten dışa ile izleyicilerini eğlendiriyor. İlginç bir şekilde, Impact Wrestling aynı zamanda yaklaşan etkinlikleri takip etmek için en iyi kanallardan biridir. TNA dünyasındaki en son olayları takip etmeyi seven herkes için harika.

Hiçbir şey 10 yıl öncesine kadar geçmiş güreş olaylarının bir derlemesini görmek kadar eğlenceli olamaz. IMPACT’ı benzersiz bir güreş kanalı yapan eklemelerden biri de budur.

8. WrestlingNewsNow

WrestlingNewsNow, güreşin iyi ve kötü yanlarının derlemelerini içeriyor. Ünlü WWE süper yıldızlarının ring dışı yaşamlarını ifşa etmesiyle bilinen WWE’nin arkasındaki gerçeği bulmanın daha iyi bir yolu yok .

YouTube’da Güreşin Keyfini Çıkarın

Bu YouTube kanallarına abone olarak, ülkemizdeki güreş hayranları izleyecek daha fazla içeriğe sahip olacaktır. Ancak YouTube, güreşten çok daha fazlasıdır. Bu nedenle, yeni bir şeyler izlemeye koyulduğunuz zaman yeni içerikleri keşfedebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir