1. Anasayfa
  2. Sektörel

YAZILIM MARKALARI VE CADEM DIGITAL

YAZILIM MARKALARI VE CADEM DIGITAL
0

Cadem Digital, 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren profesyonel ekibinin yetkinliği ve bilgi birikimiyle birçok marka tarafından güvenilmekte ve tercih edilmektedir. Otomotiv başta olmak üzere endüstriyel ekipmana, havacılık ve savunma sektörüne kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren sektörlere uygun olacak yazılımları markalar ile buluşturmakta, en doğru yazılımın uygun firma ile buluşmasını sağlamaktadır. Cadem Digital, 1998’den beri dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan Cadem çatısı altında sunduğu PLM ve 3DEXPERIENCE Platform çözümlerini firmalarla buluşturmakta ve endüstriyel ürünlerin dijital dönüşüme uyum sağlayarak daha gelişmiş bir noktaya gelmesine katkıda bulunmaktadır.

CADEM DIGITAL ÜRÜN ÖRNEKLERİ İLE DOĞRU DİJİTAL DÖNÜŞÜM

CADEM DIGITAL‘in firmalara sağladığı pek çok farklı ürünü bulunmaktadır.

1) ENOVIA

ENOVIA sistemi, büyük ya da küçük her türlü markanın tasarım ve analiz yazılımlarının ölçeklenebilir bir yapıda yönetilmesini sağlamaktadır. Data yönetimi, versiyon ve revizyon problemleri, yazılım ya da elektronik gibi farklı disiplinlerin yönetilmesi süreçlerinde ortaya çıkan zorlukları en kısa sürede çözmede önemli bir rol oynamaktadır.

2) SIMULIA

Güvenilir kaynaklardan biri olan simulia, markaların hayata geçirdikleri ürünün gerçek hayattaki fiziksel davranışlarını analiz etmek ve raporlamak amacıyla gerçekçi bir simülasyon uygulaması oluşturmaktadır. Simulia sayesinde, en problemli ve zahmetli analizler zamandan tasarruf ederek pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Simulia ile birlikte ortaya çıkan ürünün gerçek hayattaki simülasyonunu gözlemleyerek ürün üzerinde çalışmak ve olası sorunları saptayarak bunlara yönelik çözüm önerileri geliştirmek daha kolaylaşan bir süreç halini alır.

3) EXALEAD

Günümüzde, dünyadaki birçok firma tarafından tercih edilen ve yaygınlığı her geçen gün gelişen exalead sayesinde, çok kaynaklı karmaşık verileri anlamlı bilgi akışına dönüştürebilmek mümkün olmaktadır. Arama tabanlı uygulamalar arasında bir numara olarak tercih edilen exalead sayesinde BigData’da zaman kaybedilmeden bilgi varlıklarını aramak ve iş süreçlerini daha verimli hale getirmek çok daha kısa süre içerisinde yapılabilmektedir.

DİĞER ÜRÜNLER VE İLETİŞİM

Cadem Digital’de, bu ürünlere ek olarak aynı zamanda Forming Technologies İncorporated, Catia, Delmia ve Cloud gibi çeşitli ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünleri daha detaylı incelemek ve Cadem Digital paketlerine bakmak için https://cademdigital.com.tr/ web sitemizde ürünler başlığında yer alan alt başlıkları inceleyebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir