1. Anasayfa
  2. Teknoloji

XPG hız aşırtmalı DDR5 RAM’i 8118 MHz’e yükseltti

XPG hız aşırtmalı DDR5 RAM’i 8118 MHz’e yükseltti

Oyuncular, e-spor profesyonelleri ve bilgisayar meraklıları için hızla büyüyen bir sistem, bileşen ve çevre birimi tedarikçisi olan XPG, bugün XPG Laboratuvarı’nın (XOCL) yaklaşan DDR5 RAM modülünü 8118 MHz’e hız aşırttığını duyurdu.

XPG, DDR5 RAM ile bu dönüm noktasına ulaşan ilk DRAM satıcısıdır. Bu başarı, üreticinin bellek modüllerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarma konusundaki deneyiminin altını çiziyor. Rekor kilometre taşına, saniyede 4800 milyon işlemlik nominal saat hızına sahip bir DDR5 modülünde ulaşıldı.

XPG, Ekim 2021’de oyuncular, PC meraklıları ve hız aşırtma meraklıları için bir dizi DDR5 RAM modülünü tanıtacak.

XPG, DDR5 RAM’i 8118 MHz’e overclock eden ilk kişidir

Hız aşırtma sonucu: 8118 MHz

Hız aşırtma sonucu: 8118 MHz

Hız aşırtma sonucu: 8104 MHz

Hız aşırtma sonucu: 8104 MHz

XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR Hakkında

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR), oyunculara, e-sporculara ve bilgisayar meraklılarına yüksek performanslı ürünler sağlamak için ADATA tarafından oluşturuldu. XPG, üstün performans sağlayan ürünler geliştirmeye kendini adamıştır ve bu nedenle, kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için oyun ve e-spor topluluğuyla yakın işbirliği içinde çalışır. Sistemlerden, bileşenlerden, çevre birimlerinden en yüksek stabilite, güvenilirlik ve performans standartlarına kadar eksiksiz bir ürün yelpazesi sağlar. Kusursuz tasarıma sahip ürünler geliştirir ve iF Design ve Good Design gibi birçok prestijli uluslararası ödül kazanmıştır. Bileşenlerin piyasaya sürülmesine ek olarak, dünya çapındaki espor etkinliklerine ve takımlarına sponsorluk ve destek faaliyetlerinde yer alır.

Yazı Kaynakları
VideoCardz

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir