1. Anasayfa
  2. Akıllı Saatler

Xiaomi, Redmi Watch 4 Akıllı Saatini Duyurdu

Xiaomi, Redmi Watch 4 Akıllı Saatini Duyurdu

Xiaomi, alüminyum gövdeli ve 1,97 inç büyüklüğünde ekrana sahip Redmi Watch 4 akıllı saatini duyurdu. Cihazın daha hassas kontrolü için tepesinin bir fotoelektrik dönüş sensörü kullandığı belirtiliyor. Resmi sunum öncesinde Xiaomi, bu saatin bazı temel özelliklerini Weibo’da paylaşmaya başladı.

Xiaomi, akıllı saati maksimum 600 nit parlaklığa, 60 Hz yenileme hızına ve 200’den fazla saat yüzünü destekleyen bir AMOLED ekranla donattı. Ayrıca Redmi Watch 4 sahipleri, metal, deri ve kumaş gibi çeşitli malzemelerden üretilecek olan cihazın bileziklerini de değiştirebilecek.

Akıllı saatin geri kalan teknik özellikleri henüz açıklanmadı ancak su geçirmez (50 metreye dalış mesafesi ile), yerleşik GPS desteğine ve sağlık takibi için çeşitli işlevlere sahip olacağını varsayabiliriz.

Redmi Watch 4’ün tam sunumu 29 Kasım’da gerçekleşecek. Etkinlik sırasında üretici, akıllı saatin fiyatını ve çıkış tarihini açıklayacak. Cihaz, yeni Redmi K70 akıllı telefon serisinin duyurulmasıyla birlikte gösterilecek.

Redmi Watch 4: 1.97'' Amoled Ekran ve 60Hz ve 600nit
Fotoğraf: Xiaomi
Redmi Watch 4 Akıllı Saat Özellikleri
Fotoğraf: Xiaomi

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir