İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Xbox ve Switch için Fall Guys ertelendi

Xbox ve Switch için Fall Guys ertelendi

Xbox ve Switch Fall Guys ertelendi

Hit arcade battle royale Fall Guys’ın uzun süredir beklenen Xbox ve Switch sürümleri, oyunu 2021 yaz çıkış tarihinden uzaklaştıran bir gecikme nedeniyle biraz daha beklemeye ihtiyaç duyacak.

Fall Guys web sitesindeki bir haber gönderisinde duyurulan geliştiriciler, “daha önce duyurduğumuz 2021 yaz Switch ve Xbox sürüm programımızın maalesef üzerinde çalıştığımız tüm harika yeni özellikleri dahil etmek için henüz şuan için çok erken olduğunu fark ettik.”

Bu nedenle, oyun yaz lansman penceresinden şu anda bilinmeyen bir tarihe geri çekildi, ancak Mediatonic ekibi gönderide “bu platformlarda olabildiğince çabuk başlatmak istiyoruz” dedi.

Gecikme, Xbox ve Switch sürümlerinde çapraz oyun gibi ek özelliklere izin vereceğinden, tüm bunlar kötü haber değil, bu nedenle başlatıldığında, oyuncular hangi konsol olursa olsun bir araya gelebilecekler.

Fall Guys geliştiricisi Mediatonic’in kısa süre önce Epic Games tarafından satın alınmasıyla birlikte, Fortnite ile kasıtlı olarak Xbox Cloud Gaming’den alıkonulduğunu gördüklerimizden Fall Guys’ın Xbox Cloud Gaming’e ve Xbox Game Pass’e geldiğini görmeyeceğiz .

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap