1. Anasayfa
  2. Oyun

Xbox Game Pass, Mayıs ayında FIFA 21, Red Dead Online ve daha fazla oyun alacak

Xbox Game Pass, Mayıs ayında FIFA 21, Red Dead Online ve daha fazla oyun alacak
0

Xbox, Mayıs ayı boyunca Xbox Game Pass’e gelecek oyunların duyurusunu yaptı.

Bu Mayıs ayı için cansız bir Games with Gold teklifinin ardından Xbox Game Pass, konsol, PC ve bulut genelinde hizmete eklenen dokuz oyunla bunu telafi etmekten daha fazlası için burada bulunuyor.

Dragon Quest Builders 2 (Konsol ve PC) – 4 Mayıs

Bu ayın başlangıcı, şu anda mevcut olan Dragon Quest Builders 2 . Dragon Quest evrenindeki ikinci bloklu macera olarak, geniş adaları keşfederken, kasaba halkına yardım ederken, kaynaklar toplarken ve canavarlarla savaşırken becerilerinizi usta bir inşaatçı olma yolunda geliştireceksiniz.

FIFA 21 (Konsol ve PC) EA Play – 6 Mayıs

EA Play, Xbox Game Pass Ultimate ve PC üyeleri aracılığıyla hizmete gelen FIFA serisinin en yeni ve en iyileri için sahaya çıkabilirler. İster rafine edilmiş bir futbol oyununun veya tüm tartışmalarıyla FIFA Ultimate Team modunun peşinde olun, dişlerinizi çekecek çok şey var.

Outlast 2 (Bulut, Konsol ve PC) – 6 Mayıs

Eğer gelen cümle inanmazsanız ilk dayanırız aynı evrende içinde yer alan Outlast 2, korkunç bir kırsal köy, “insan zihni ve karanlık sırlarını derinliklerine” içine bir korku dolu macera veya dönüşümlü Xbox Tel .

Steep (Bulut ve Konsol) – 6 Mayıs

Tam anlamıyla fethedilecek taze beyaz kar dağları ile Steep, sizi kayak, snowboard, kızak, paraşüt ve kanatlar için serbest bırakıyor ve sayısız kırık kemiğin ardından en yakın hastaneye gitmek için dağdan aşağıya iniyor.

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster (Konsol ve PC) – 13 Mayıs

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster, zamansız klasikleri büyük ölçüde geliştirilmiş grafik doğruluğu ile geri getiriyor. İki oyun arasında 100 saatten fazla içerikle, kendinizi Spira dünyasına ve yeni ve geliştirilmiş görünümüne tamamen kaptırabilirsiniz.

Just Cause 4: Reloaded (Bulut, Konsol ve PC) – 13 Mayıs

Temel oyundan çok daha fazla içeriğe sahip olan Just Cause 4: Reloaded, ne kadar fazla kozmetik ve araç dahil edilmiş olursa olsun patlayıcı bir oyun. Bir kanat tulumu, bir roketatar ve patlayacak bir ada ile daha ne isteyebilirsiniz?

Psychonauts (Cloud, Console ve PC) – 13 Mayıs

Tim Schafer’in zihninden psişik bir macera. Psychonauts, siz onları neyin rahatsız ettiğini keşfetmek ve onarmak için insanların zihinlerine girerken, Razputin adlı genç bir medyumun hikayesini izliyor.

Red Dead Online (Bulut ve Konsol) – 13 Mayıs

Sanki Grand Theft Auto V ve devasa popüler çevrimiçi modu yeterli değilmiş gibi, artık Xbox Game Pass Aboneliğiniz aracılığıyla Red Dead Online’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Keşfedilecek muazzam muhteşem bir dünya ile, atlarını çalarken diğer oyuncuları kederlendirmek için mükemmel bir zemin olduğuna şüphe yok.

Remnant: From the Ashes (PC) – 13 Mayıs

Bu ruh benzeri bitişik başlıkta, dünya kötü bir yozlaştırıcı varlık tarafından kaosa sürüklenmiştir. Elbette, insanlığın son kalıntılarından biri olarak, bir zamanlar kaybedileni geri almak için içinden geçmek size kalmış.

Ancak, bu ay 15 Mayıs’ta Xbox Game Pass’ten ayrılacak oyun listesi aşağıdaki gibidir;

  • Alan Wake (Console and PC)
  • Battlefleet Gothic: Armada 2 (PC)
  • Dungeon of the Endless (Cloud, Console, and PC)
  • Final Fantasy IX (Console and PC)
  • Hotline Miami (PC)
  • Plebby Quest: The Crusades (PC)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir