1. Ana Sayfa
  2. Eğlence
  3. Clubhouse for Android yakında geliyor

Clubhouse for Android yakında geliyor

Clubhouse for Android yakında geliyor

Clubhouse uygulaması, App Store’da büyük bir hit ve en başarılı sosyal medya uygulaması olmaya hazırlanıyor. Ve rakip platformlar, temel özelliklerini zaten kopyalamış olsa da, yalnızca ses uygulaması henüz herkes için Google Play Store’da görünmedi. Ancak Clubhouse, Android uygulamasının bazı “kullanıcı dostu test kullanıcıları” ile beta testine başladığı anda bu durum değişecek.

Bu kapalı bir beta test programıdır, yani bizim gibi insanlar henüz eğlenceye katılamazlar. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, Clubhouse önümüzdeki haftalarda her Android kullanıcısı için kullanılabilir hale gelebilir.

Clubhouse başarısı, Telegram , LinkedIn, Twitter dahil hemen hemen tüm sosyal medya uygulamalarını benzer bir ses özelliğini başlatmaya zorladı . Rakip platformları zaten aynı özelliği Android’de sunuyor. Google Play Store’a geç girişin yalnızca ses uygulamasını olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Bu arada, Clubhouse Android uygulaması konusunda heyecanlı olup olmadığınızı bize bildirebilirsiniz. Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
9to5google

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap