1. Anasayfa
  2. Mobil

Vivo T1 ve T1x Yeni Akıllı Telefonların Özellikleri

Vivo T1 ve Vivo T1x, Z serisinin tam teşekküllü bir devamı olacak ve Snapdragon 778G ve MediaTek Dimensity 900 işlemcilerini alacak.

Vivo T1 ve T1x Yeni Akıllı Telefonların Özellikleri
0

Vivo, yeni Vivo T1 ve Vivo T1x akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazır. Her iki mobil cihaz da yüksek yenileme hızına sahip bir ekrana, Snapdragon 778G / Dimensity 900 işlemciye ve 5000 mAh pile sahip olacak.

Gelelim yeni ürünlerin renderlarına ve teknik özelliklerine.

Vivo T1 ve Vivo T1x Akıllı telefonların teknik özellikleri

Digital Chat Station tarafından sağlanan görseller, Vivo T serisi akıllı telefonlardan birinin su damlası çentikli ekrana ve çift kamera sistemine sahip olacağını, diğer cihazın ise delikli bir ekrana ve arkada üçlü kamera sistemine sahip olacağını gösteriyor. Bu cihazların yukarıda bahsedilen diğer teknik özellikleri de ortaya çıktı.

Sızıntıya göre her iki telefon da yüksek yenileme hızına sahip bir LCD ekrana, Snapdragon 778G / Dimensity 900 işlemciye, 64MP ana kameraya ve oldukça büyük 5.000 mAh pile sahip olacak.

Vivo T1x Akıllı telefon özellikleri

Bu ayın başlarında, TENAA ve 3C sertifika merkezlerinde bir çift yeni Vivo akıllı telefon görüldü. TENAA sertifikalı Vivo cihazı, Vivo V2009A idi. Bu akıllı telefonun Çin pazarına Vivo T1 adı altında gireceğine inanılıyordu.

TENAA sertifikasına göre cihazda 6.58 inç FHD+ ekran, iki adet 50MP kamera ve 8MP selfie kamerası olması gerekiyor. Mobil cihazın 128 GB / 256 GB depolama alanı ile birlikte 8 GB / 12 GB RAM konfigürasyonunda görüneceği varsayılmaktadır.

Vivo T1 Akıllı telefon özellikleri

Akıllı telefonların daha kesin özellikleri ve fiyatları, yarınki Çin’deki lansmanından sonra açıklanacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir