1. Anasayfa
  2. Seyahat

Viaport Marina Tuzla’da Benzersiz Bir Yaşam Deneyimi

Viaport Marina Tuzla’da Benzersiz Bir Yaşam Deneyimi
0

İstanbul’da ailenizle birlikte gezip eğlenebileceğiniz mekanlar arasında ViaPort Marina, akla gelebilecek her türlü komplekse sahip olmasıyla öne çıkıyor. İçerisinde yerli ve dünyaca ünlü markalara ait mağazalar, yeme-içme mekanları, kafeler, restoranlar, oyun alanları, sinema, marina ile birlikte rekreatif alanlar bulunur.

Müşterilerini dört dörtlük bir hizmetle ağırlayan alışveriş ve eğlence merkezi, çocuklar ve ailelerinin birlikte eğlenmesi için de Türkiye’de İstanbul eğlence merkezi denilince akıllara gelen alanlara sahiptir. En merak edilen hayvanlar, en sevilen lunapark aletleri ile birlikte aileler çocuklarıyla eğlence dolu anıları deneyimleyecekler. Aradığınız eğlenceye Viaport Marina’da kalite dolu hizmetle ulaşabilirsiniz.

Alışverişten Eğlenceye Dört Dörtlük Hizmet

Via Outlet Alışverişten Eğlenceye Dört Dörtlük Hizmet

Alışveriş ihtiyaçlarınızı dünyaca ünlü ve yerli markalarla karşılayabileceğiniz açık alanda yeme-içme mekanları da keyifli bir dinlenme ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Via Food alanı içerisinde ayrıca birbirinden şık restoranlar da yer almaktadır.

İstanbul Marina alanları arasında en düzenli bir kuruluma sahiptir. Bu alanın hemen yanında yer alan yeme-içme mekanlarında ailenizle, sevdiklerinizle veya iş görüşmelerinizde aradığınız nezih ortamı bulabilirsiniz. Dünya mutfaklarından geleneksel mutfağa kadar istediğiniz lezzetler de menülerde yer alır.

Konu eğlence olduğunda ise sizi birbirinden farklı alanlar karşılıyor. sinema alanlarında 5 salon yer alıyor, toplamda da 539 kişilik kapasiteye sahiptir.

Game Center alanında da 7’den 77’ye herkesin kendine göre bir eğlence bulacağı 74 oyun ünitesi yer alır. 10 hatlı bowling salonunda da misafirler müzik ve yemek hizmeti ile birlikte kıran kırana mücadelelerini gösterebilme imkanına sahipler.

Viaport Marina Tuzla Bowling

Çocuklar İçin Lunapark, Temapark Alanları

ViaPort Temapark: Çocuklar İçin Lunapark Alanları

Alışveriş merkezi içerisindeki ViaPort Temapark da yer alan Korsan Adası, başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa gibi çevre illerden de misafirlerini ağırlamaktadır. Eğlence üniteleri dünya standartlarına göre olan son teknolojik cihazlardır.

İstanbul lunapark hizmetinde hem dünyadan hem de Türk lunapark kültüründen ögeler barındıran alan, aile ve çocukların birlikte eğlenmeleri için tüm imkanlara da sahiptir. İçeride yiyecek içecek, bebek bakım, tuvalet ve güvenlik gibi üniteler de yer alır.

Korsan Adası Timsah Park içerisinde ayrıca roller coaster eğlence ünitesi arasında en beğenilenlerden olan Red Fire ile birlikte 28 adet ünite yer alır.

Adrenalini doruklarda yaşatan Red Fire gibi cihazlara belirlenen yaş üzeri kullanıcılar binebilir. Son teknolojik cihazlar olmalarına karşın eğlence merkezi yönetimi kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile birlikte güvenilir kullanıma da büyük bir önem göstermektedir.

Adrenalin Meraklıları için Red Fire Roller Coaster Eğlencesi

ViaPortMarina’da Kalite ve Eğlence Dolu Zamanlar!

Çocukların en sevdiği ve merak ettiği hayvanlar da temapark hizmeti içerisinde yer alan Aslan Park olmaktadır. 8 dönümlük alana kurulan Aslan Park Tuzla içerisinde kaplan, aslan, leopar, jaguar, vaşak, puma, karakulak, özel veteriner ve bakım ekibiyle birlikte yaşamlarını sürdürmektedir. Dünyada sadece 30 tane bulunan Beyaz Aslan ırkından da park içerisinde bulunmaktadır.

İstanbul’un en büyük aquaparkı olan Viaport Tuzla Aquapark da çocukların yaz aylarında serinlemek ve yüzme öğrenmek için en çok tercih ettiği mekanlardan oluyor. İçerisinde yer alan 12 su kaydırağı, dalga havuzu, 15 su sporu alanı, çocuk oyun havuzu ile aileler çocuklarıyla birlikte eğlenip serinlemenin tadını çıkarabilir.

Viaport Tuzla Aquapark Serinlemek için Yaz Eğlencesi

Özellikle haftasonu ve okul tatil günlerinde dolup taşan parklara ziyaret öncesinde web sayfası üzerinden çalışma saatleri ve güzergah hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve eğlence dolu zamanlar için Viaport Marina’nın sizler için sunduğu alanlarda ailenizle doyasıya zaman geçirmeye hemen yarın başlayın.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir