1. Anasayfa
  2. İnternet

Toplu Mail Gönderme İşlemi

Toplu Mail Gönderme İşlemi
0

Mail adresleri insanların iletişim kurmasına büyük bir olanak sağlayan harika bir iletişim aracıdır. Özellikle şirket, kurum vb yerlerin çok daha sıklıkla kullanmış olduğu mail adresleri iletişim için vazgeçilmez bir yöntemdir. İnternette gezinirken toplu mail nasıl gönderilir sorusunun üzerine bu yazıyı hazırlayarak sizlerle paylaşmak istedim.

Bildiğiniz üzere internet ortamında birden fazla mail gönderme sitesi bulunmaktadır ki bunlardan en popüleri google gmail ve microsoft hotmail sitesidir. Mail göndermek ve almak için kullanabileceğiniz tabii ki başka yöntem ve sistemlerde mevcut fakat kullanış açısından en güzeli bu iki sitedir.

Gmail ve hotmail üzerinden gönderim yapacağınız hiç bir mail ücretli değildir ki bu tür bütün işlemler tamamen ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Bazı kişiler soru olarak limit vs soru soruyorlar fakat asla öyle bir şeyin olmadığını da şimdiden belirtebilirim. Dilerseniz basit bir işlem olan gmail toplu mail atma işleminde geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Toplu Mail Nasıl Gönderilir ?

  1. Adım: İlk olarak mail adresimize giriş yapıyoruz.
  2. Adım: Daha sonra Sol Üst köşede bulunan + Oluştur butonuna tıklıyoruz.
  3. Adım: Açılan pencere üzerine Alıcı bölümüne tek tek mail adreslerini yazarak enter tuşuna tıklıyoruz.
  4. Adım: Mail adreslerini yazdıktan sonra Gönder butonuna tıklayarak gönderme sağlıyoruz.

Bu adımları tamamladıktan hemen sonra artık toplu olarak mail gönderme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Burada kimlere mail atmak isterseniz sınırsız olarak mail adresi yazabilir ve istediğiniz gibi mesaj yazabilirsiniz. Dilerseniz birde görsel olarak anlatımımıza geçelim, yapamayanlar için daha kolay olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Gmail Toplu Mail Gönderme

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir