1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

TikTok Counter – Canlı Takipçi Sayacı Nasıl Kullanılır?

TikTok Counter – Canlı Takipçi Sayacı Nasıl Kullanılır?
0

En sevdiğiniz Tiktoker’ın kaç takipçisi olduğunu ve gerçek zamanlı olarak nasıl hesaplayacağınızı bilmek ister misiniz? TikTok Counter ile canlı takipçi sayacı ve tiktok takipçi sayısı görme işlemini gerçekleştireceğiz.

TikTok counter, bir TikTok hesabının video görüntülenme sayısını ifade eder. Bu sayı, bir videoyu kaç kişinin izlediğini gösterir ve hesabın popülerliğini ölçmek için kullanılabilir. TikTok counter, genellikle TikTok kullanıcıları ve markalar tarafından hesaplarının etkililiğini ölçmek için takip edilir.

TikTok‘u sık sık kullanıyorsanız, takipçisi çok olan büyük bir hesap olduğunda sosyal ağın toplam takipçi sayısını göstermediğini fark etmiş olabilirsiniz. TikTok takipçi sayısını gerçek zamanlı yani real time olarak hesaplamak için internette bulduğunuz araçlardan birini kullanabilirsiniz. Herhangi bir TikToker’ın topluluk büyümesini takip etmek istiyorsanız bu araçlar kullanışlı olabilir.

Burada size hangi aracın bunu yapmanıza yardımcı olacağını ve nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

TikTok Counter Takipçi Sayacı Nasıl Kullanılır?

Gerçek zamanlı olarak tam takipçi sayısını görmek için birkaç seçenek vardır. Aşağıdaki verilen basit adımları uygulamanız yeterlidir:

TikTok Counter Web Sitesine Git
  1. Yukarıdaki butondan ilgili web sitesine gidin.
  2. Tik tok kullanıcı adını boş alana yazın. (Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız doğru kullanıcı adını girdiğinizden emin olun)

Bu TikTok Counter sitesi, bir TikTok kullanıcısının örneğin; ceren yaldız, cemre solmaz, cellat36, berfinmis, yaren alaca, bts gibi tanınmış tiktoker’ların kullanıcı adını girerek sahip olduğu takipçi sayısını ve tiktok takipçi sayısı görme işlemini size söyler.

Ayrıca, beğeni sayıları, takip ettikleri hesaplar ve bu kullanıcıların yüklediği videolar hakkında da size veriler sunar. Başka bir deyişle, herhangi bir TikTok kullanıcısını derinlemesine tanımak için çok yararlı kullanışlı bir araçtır.

Düşündüğünüzün aksine, bu takipçi sayacı sayfası için profil URL’sine değil, kullanıcı adına ihtiyacınız var.

TikTok Counter Ceren Yaldız Canlı Takipçi ve Beğeni Sayısı

TikTok Counter’da İki TikToker kullanıcısı nasıl karşılaştırılır?

Bu TikTok Counter Sayacı aracını kullanırken sahip olduğunuz diğer bir seçenek de iki TikTok kullanıcısını karşılaştırmaktır.

Bu seçenek aşağıdaki durumlarda yardımcı olabilir:

  • Bir kampanya için bu sosyal ağın etkileyicisini arıyorsunuz ve diğer alternatiflerle karşılaştırmak istiyorsunuz.
  • Profilinizi bir rakiple karşılaştırmak istiyorsunuz.

Araçtan iki TikTok kullanıcısını karşılaştırmak için ekranın sağ üst kısmındaki ‘karşılaştır’ düğmesine tıklamanız gerekiyor. Platformun kendisi örnek olarak iki kullanıcıyı önerir. Değiştirmek için tekrar ‘değiştir’e tıklamanız ve karşılaştırmak istediğiniz iki Tiktoker’ı eklemeniz gerekir.

Sonuç olarak, TikTok Counter’da iki TikToker kullanıcısını karşılaştırmak için, her iki hesabın da videolarının izlenme sayılarını ve diğer ölçümlerini karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde, her iki hesabın performansını analiz edebilir ve farklılıkları belirleyebilirsiniz.

Ekran şöyle görünecek:

TikTok Counter - Ceren Yaldız vs Cemre Solmaz Karşılaştırması
2 Ünlü TikTok Kullanıcısının Takipçi, Beğeni ve Video Karşılaştırılması Yapılmıştır.

Artık istediğiniz TikTok profilini nasıl hesaplayacağınızı ve analiz edeceğinizi biliyorsunuz. Adınızı countik sitesine eklemek ve uygulamanın size verileri vermesine izin vermek hepsi bu kadar.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir