1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Threads Hesap Silme Linki 2024

Bu rehberimizde, Threads hesabınızı silmek veya devre dışı bırakmak için size adım adım yöntemler göstereceğiz.

Threads Hesap Silme Linki 2024

Threads hesap silme linki ile Instagram’ın sahip olduğu, Twitter’a rakip olması amaçlanan uygulamadan hesaplarınızı silebilirsiniz. Threads hesabı oluşturduktan sonra pek çok kullanıcı hesaplarını silme konusunda sorunlar yaşamaya başladı.

Threads Hesap Silme Linki

Şirket, Meta çatısı altında bulunan Threads hesap silme linki için çalışmalara başlayacağını açıklayan paylaşımlarda da bulunmuştu. Ancak, günümüzde bu özellik ile ilgili bir adım atılmış durumda değil. Threads’in

CEO’su tarafından gelen açıklamaya göre bu yılın Aralık ayında kullanıma sunulması beklenen ayrı bir Threads hesap silme özelliği üzerinde çalışıyor.

Threads Hesabı Nasıl Dondurulur? Threads Hesabını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma

Daha önce de belirttiğimiz gibi Threads’ten bir profili tamamen silmek mümkün değil ancak hesabınızı sadece devre dışı bırakabilirsiniz. Hesabınız silinmeyecektir ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak tekrar giriş yaptığınızda istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz. Bu, aboneliklerle ilgili yeni bildirimlerden kaçınmanıza ve akışınızı görüntülerken dikkatinizin dağılmamasına olanak tanır. İşte nasıl yapıldığı:

  1. Cihazınızda Threads uygulamasını açın ve sağ alt köşedeki “Profil“ simgesine dokunun;
  2. Ayarlar” menüsünü açmak için sağ üst köşedeki menü simgesine (iki çizgi) dokunun; “Hesap” seçeneğini seçin.
  3. Profili Dondur“u tıklayın.
  4. Tıkladıktan sonra karşınıza Threads profilini dondurmak istediğinden emin misin? uyarısı gelecektir.Threads Profil Hesabı Nasıl Dondurulur?
  5. Threads profilini düzenle“yi tıklayarak hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizi onaylayın ve hesabınızı dondurun.

Threads uygulamasını akıllı telefonunuzdan silmenin Instagram’ı hiçbir şekilde etkilemeyeceğini belirtmekte fayda var.

Unutmayın ki Threads veya diğer sosyal medya platformlarındaki hesap dondurma işlemleri platformun güncel kullanıcı politikalarına bağlı olarak değişebilir, bu nedenle işlem adımları zaman zaman güncellenebilir. Hesabınızı dondurmadan önce Threads’in resmi web sitesi veya yardım merkezinden güncel bilgilere erişmek iyi bir fikir olacaktır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir