1. Anasayfa
 2. Gündem

Tesbih

Tesbih
0

Tesbih, erkeklerin severek kullandıkları en özel aksesuarlardan biridir. 33 adet taşın özenle bir araya gelmesi ile tasarlanan ürünlerde oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Tesbih tasarımlarında farklı büyüklüklerde taşlar, imameler ve sicimler tercih edilmektedir.
Geçmişten günümüze kadar uzanmış olan ve hala oldukça kullanımı popüler olan bu üründe istediğiniz özellikleri bir arada bulabilme şansınız bulunmaktadır. Özellikle tesbih meraklıları özel kesimli ve doğal taşların bir arada kullanılmış olduğu modeller oldukça dikkat çekmektedir. Sıkma taşlar, gümüşler, kehribarlar, özel çekirdekler, ağaçlar, özel kakma işlemeli gibi farklı teşbihler arasından seçim yaparken çok zorlanacaksınız. Taşların özellikleri kadar renklerinin de büyüleyici olması nedeni ile tek bir ürün ile yetinmeyeceksiniz.

Tesbih Modelleri

Aksesuarlar söz konusu olduğu zaman tasarımlarda farklı beğenilere hitap edecek çok sayıda model olmasın özen gösterilmektedir. Tesbih modellerinin tasarımlarında da kişisel zevkler yakalanmaya çalışılmıştır. Tercih edeceğiniz ürünler fiyatları ile de değişim göstermektedir. Kullanılmış olan taşın özellikleri ve büyüklükleri fiyatları belirleyici olmaktadır. Çok daha fazla seçenek için hemen https://www.ventinosilver.com/erkek-tesbih adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

 1. 3 sene önce

  ÇOK GÜZEL KONU OLMUŞ TESBİHLERİ ÇOK SEVERİM BENDE

 2. 3 sene önce

  ÇOK GÜZEL KONU OLMUŞ

 3. 3 sene önce

  tesbihler ilgimi çekti çok beğendim

 4. iyi konu olmus bilgiler icin tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir