1. Ana Sayfa
  2. İnternet Araçları

TeamViewer 15 Windows 10 için Ücretsiz İndir (Tam Sürüm)

TeamViewer 15 Windows 10 için Ücretsiz İndir (Tam Sürüm)
0

TeamViewer 15, dünyadaki en popüler uzaktan erişim yazılımının en son sürümü olan TeamViewer’dır. Yeni TeamViewer 15 bir ton yeni geliştirme ve birkaç yeni özellik getiriyor. Yazılım, kişisel kullanım için ücretsiz olarak indirilebilir. TeamViewer 15 for Windows 10 için 64 bit ücretsiz tam sürümünü teamviewer.com’dan nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

TeamViewer 15 kişisel ve ticari olmayan kullanım için ücretsizdir. Bir müşterinin cihazına bağlanmayı içeren iş amaçlarınız için veya ev ofisiniz için kullanacaksanız, kullanmak için aboneliğe dayalı lisansını satın almanız gerekecektir.

TeamViewer 15 Windows 10 64 bit için Ücretsiz İndirin

TeamViewer 15, desteklenen platformların herhangi bir cihazına (Windows, Mac, Android, iOS, Chrome OS ve hatta Blackberry) kolayca uzaktan erişmenizi sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Her iki cihazda da TeamViewer 13 kurulduğunda, ayarlandığında bir parola veya kimlik girmenize gerek kalmadan ortak kimliğini girerek veya bağlı ağ hesabı aracılığıyla (her ikisi de aynı TeamViewer hesabında oturum açın) birbirinize veya birbirinizden uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.

TeamViewer 15 for Windows 10 64 bit’i ücretsiz olarak nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır (yalnızca kişisel kullanım için).

Windows 10 64 bit için TeamViewer 15’i indirin

TeamViewer 15 for Windows 10 64 bit tam kurulum veya taşınabilir sürümü bu makalenin sonunda verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, TeamViewer 15’ü yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanım için indirip kullanmak ücretsizdir .

Yükleyici, bir exe MSI yükleme paketidir. Şu anda PC’nizde TeamViewer’ın daha eski bir sürümü mevcutsa, eski sürümü kaldırmanıza gerek kalmadan yükleyiciyi çalıştırabilirsiniz. Kurulum, TeamViewer’ınızı otomatik olarak sürüm 15’e yükseltebilmelidir.

İsteğe bağlı olarak, herhangi bir yükleyici çalıştırmaya gerek kalmadan en son TeamViewer 15’e otomatik olarak güncelleme yapmasına izin vermek için mevcut TeamViewer sürümünüzde yeni sürümü kontrol et seçeneğine tıklayabilirsiniz .

Alternatif olarak, TeamViewer’dan neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, aşağıdakiler gibi diğer TeamViewer işbirliği uygulamalarını indirebilirsiniz:

  • Herhangi bir kurulum gerektirmeyen anında uzak masaüstü desteği için TeamViewer QuickSupport .
  • Uzak bilgisayarlara 7/24 erişim için TeamViewer Host , izleme ve sunucu bakımı için idealdir.
  • Herhangi bir kurulum yapmadan sunumlara ve toplantılara kolayca katılmak için TeamViewer QuickJoin .
  • Windows Uygulaması için TeamViewer .
  • TeamViewer Portable .

Windows 10 64 bit tam kurulum için varsayılan TeamViewer 15 dahil olmak üzere bu yüklemelerin tümü bu sayfadan bulunabilir . Teamviewer.com‘dan indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Paylaşım açıklaması : Windows 10 için ücretsiz indirme 64 bit tam sürüm çevrimdışı yükleyici indirme bağlantısı resmi teamviewer.com indirme sayfasından.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap