İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Steam Ücretsiz Random Key Kodları 2022

Steam Ücretsiz Random Key Kodları 2022
0

Steam Random Key bedava kodları içeriğimizde sizlere ücretsiz şekilde steam oyun platformunda etkinleştirebileceğiniz bedava steam random key kodlarını paylaşacağız.

Bedava free Steam Random Key kodlarını arayan ve bu konuya rastlamış olan şanslı kişilere teknobird.com olarak hediye random keyleri sizinle paylaşacağız. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan “Get Your Key!” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Steam Random Key oyun kodları sınırlı sayıda verilecektir.

Steam Random Key Nedir?

Rastgele Steam Random Key, Steam’de rastgele oyunlar kazanmanıza izin veren anahtar kodlardır. Steam free random key 2022 oyun kodlarının aktivasyonu oldukça hızlı gerçekleşir. Rastgele bir anahtar alıp kullandığınızda, platformdaki rastgele herhangi bir oyun tamamen sizin olur. Kullanıcıların random key anahtar satın almalarının nedeni, fiyatından çok daha yüksek fiyata alınan oyunların çıkma şansı bulunmasıdır. Böyle bir durumda, oyuncular sadece steam random key ile yüzlerce dolar değerinde oyun kazanabilirler.

Steam Random Key – Güncel Kodlar 2022

Herkesin adil bir şekilde bu keylerden faydalanması için kullanıcı başına yalnızca 1 adet alacak şekilde ayarlanmıştır. Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra kod size özel verilecektir ve istediğiniz zaman etkinleştirebileceksiniz.

No keys left! Sorry.

Steam Random Key Kod Çeşitleri Nelerdir?

Oyun türlerine ve içerdikleri maliyete bağlı olarak steam rastgele kodlar kendi aralarında bölünür. Random key türleri aşağıdaki gibidir;

 • Random Steam Bronze Key
 • Random Steam Gold Key
 • Random anahtar Platinum Key
 • Random Steam Diamond Key

Rastgele random key fiyatı arttıkça oyun fiyatının üst limiti de artıyor. Kodların kullanımından elde edilecek oyun tamamen şansa bağlı olsa da fiyatı yüksek olan kodlarla pahalı oyunlarda kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Steam Random Key CD-Anahtarı Nasıl Etkinleştirilir?

 1. “Steam” istemcisini açın.
 2. Sol üst tarafda yer alan “Oyunlar” yazısına tıklayın.
 3. Açılan pencereden “Steam’de Ürün Etkinleştir” butonuna basın. Devam etmek için ”ileri” butonuna tıklayın.
 4. ”Steam Abonelik Sözleşmesini Kabul Edin”
 5. Daha sonrasında kütüphanenize eklemek istediğiniz ve bu konuda size verilen ücretsiz steam random ürün kodunu kopyalayıp ilgili alana yapıştırın.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap