1. Anasayfa
  2. Sektörel

Söz Yüzükleri

Söz Yüzükleri
0

Evliliğe adım atarken önemli unsurlardan birisi ise söz yüzüklerdir. Bu söz yüzükleri kalpten bir bağ oluşumunun simgesi olmakla birlikte halk arasında ve çiftler arasında çok değerli bir aksesuardır. Çift yüzükleri birbirine uygun olarak tasarlanmakla birlikte tasarımları yeni gelin ve damatları etkilemektedir. Gelinler taşlı, parıltılı yüzükler isterken damatlar ise daha sade yüzükleri tercih ettiğinden bunlara uygun çift söz yüzükleri tasarlanmıştır.

Söz Yüzükleri Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Özel günde herkesin odağı olan söz yüzükleri genellikle taşlı ve göz alıcı bir parıltılı olmaktadır. Ancak bu söz yüzükleri günlük hayatta kullanılacak şekilde almanız sizler için daha kullanışlı olmakla birlikte her kombine uyacaktır. Bu yüzükleri seçerken parmak yapınıza uyması gerekmeli ayrıca her ortama ve kombine uyum sağlaması gerekmektedir.

Özellikle alacağınız söz yüzüklerinin iç kısmında desen olmamasını isteyiniz. Çünkü iç kısımdaki desenler günlük hayatınızda parmağınızı kaşındırabilmektedir. Üstü taşlı altı sade olan binlerce söz tüzüğü tasarımı bulunmaktadır. Bu tasarımlar ulaşmak için birazcık araştırma yapmanız ya da https://www.lizaypirlanta.com/blog/soz-yuzukleri bu linke tıklamanız yeterlidir.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir