1. Anasayfa
  2. Sektörel

Set Üstü Ocak

Set Üstü Ocak

Set Üstü Ocak Modelleri

Set üstü ocaklar solo fırın üzerinde bulunan ocaklardan farklı olarak bağımsız olan ve tezgâhlar üzerinde kullanım sağlayan ocaklardır. Set üstü ocak her türlü ortamda kullanılan ve özellikle yazlık ya da yayla gibi kısa süreli ikamet sağlanan evlerde, öğrenci evleri gibi ihtiyaç durumlarında en uygun ocak modeli olarak seçilmektedir.

Yer kaplama ve montelenme sıkıntısı yaşatmaya set üstü ocaklar elektrik ile çalışması sebebiyle de avantaj sağlamaktadır. Set üstü ocaklar genel olarak dört gözden oluşmaktadır. Farklı ebatlardan oluşan bu gözlerde farklı ısı dağıtımı oluşturulmaktadır. Bu da yemeklerin pişme ayarının desteklenmesi için avantajlı olmaktadır. Set üstü ocak ulaşılabilirliği yüksek ürünler arasında yer almaktadır

Set Üstü Ocak Özellikleri

Set üstü ocak modelleri genel olarak birbirine benzemektedir. Bu nedenle özellikleri bakımdan farklılık gösterebilen ürünler olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. Set üstü ocaklar ile ilgili detaylı bilgiye https://www.kumtel.com/set-ustu-ocak sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü siteden güvenle satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir