1. Ana Sayfa
 2. İnternet Araçları
 3. Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans
Trendlerdeki Yazı

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

Bu VPN hizmeti, çevrimiçi kalmanızı izlemekten korumak için kullanılan bir teknolojidir. Verilerinizi ISS’nizin, Wi-Fi komşularınızın ve bilgisayar korsanlarının gözünden gizleyen güvenli bir tünel düşünün. Ziyaret ettiğiniz sayfalar VPN tüneli tarafından şifrelenir ve yalnızca cihazınızda şifresi çözülür.

VPN, güvenlik amaçlı olarak işletmeler, şirketler, hükümetler ve ordu tarafından kullanılmaktadır. Seed4.Me VPN teknolojisini tüm cihazlarınız için basit ve kullanımı kolay bir uygulamaya sığdırmıştır.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows , macOS, iOS ve Android.

Seed4.Me VPN ve Proxy Ücretsiz lisansı nasıl alınır?

 1. Buradan kayıt sayfasını açın ve aşağıda verilen promosyon kodunu etkinleştirerek ” Register ” düğmesine basıp kayıt olun.
 2. E-mail adresinize gelen linkten üyeliğinizi aktifleştirin.
 3. ” Have a coupon code ” Bölümüne 6 Aylık Ücretsiz (Promosyon Kodu) girin : buradaki linkten kupon kodunuza ulaşabilirsiniz.

8.7
İncelemeye Genel Bakış

Seed4.Me VPN, anonim olarak gezinmenize yardımcı olur, konumunuzu gizler, coğrafi IP adresini gerçek adresten farklı kılar, bu nedenle kimse sizi izleyemez.

 • Genel 8.8
 • Fonksiyon 8.8
 • Destek 8.4
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap

Yorumlar (0)

 1. 11 ay önce

  CYBERLABISC ve CYBERLAB kodları 6 ay veriyor seed4.me icin

 2. 7 ay önce

  Teşekkürler kardeşim kuponu kullanıp seed4 vpn aldım ALLAH razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir