1. Anasayfa
  2. Sektörel

Sancaktepe Özel Electrolux Tamir ve Onarım Servisi

Sancaktepe Özel Electrolux Tamir ve Onarım Servisi
0

Electrolux tasarıma önem veren kadınların genelde ilk tercih ettiği markalardan bir tanesi. Beyaz eşya konusunda oldukça önemli ve görsel açıdan etkileyici çözümler üreten marka aynı zamanda kaliteyi de kullanıcılarına sunuyor. Peki, Electrolux markası neden bu kadar popüler oldu?

Yukarıda söylediğimiz tasarım ve kalite kriterlerini tekrarlamayacağız. Fakat bir beyaz eşya markasının popüler olması ve tercih edilmesinin birkaç kriteri var. Bunlardan belki de en önemlisi teknik servis hizmetidir. Eğer aldığınız ürünün servis hizmeti yaygın değilse ya da kaliteli bir hizmet sağlayamıyorsa, o beyaz eşya pek tercih edilmez. Electrolux için bu hizmeti sağlayan kaliteli birçok özel servis olduğunu söyleyebiliriz.

Electrolux Servis Sancaktepe için aramanız gereken numara 444 78 56. Bu numarayı aradığınızda İstanbul için hemen her yere hizmet veren bir servis ile karşılaşırsınız. Hem yaygın servisleri ile, hem de gezici ekipleri ile en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek sorunu çözerler.

Üstelik birçok ayrıcalıklı avantajı da size sunarlar. Örneğin yapılan onarım için ve varsa değişen parça için 1 yıllık garanti vermenin yanında, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı gibi birçok seçeneği size sunarlar. Alanında eğitimli ve uzmanlaşmış ekip üyeleri ile hem en az maliyetle, hem de mümkün olan en kalıcı şekilde tamir etme politikasına sahiptir. Bu servis sayesinde Electrolux beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilir ve satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir