1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy A22 5G – Yeni bütçe dostu akıllı telefon

Samsung Galaxy A22 5G – Yeni bütçe dostu akıllı telefon
1

Samsung, 90 Hertz ekrana, 48 megapiksel üçlü kameraya ve hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh kapasiteli pile sahip yeni bir bütçe dostu akıllı telefon Samsung Galaxy A22 5G’yi duyurdu.

Bütçe dostu akıllı telefon Samsung Galaxy A22 5G, Full HD + çözünürlüğe sahip 6,6 inç LCD ekran ile donatılmıştır. 90 Hz’lik yüksek yenileme hızı sayesinde kaydırma, oyun oynarken kullanıcılar için çok daha akıcı ve kullanışlıdır.

Akıllı telefon, yerleşik 5G modemli Mediatek Dimensity 700 yonga seti tarafından desteklenmektedir. 4 GB RAM ve 64 GB bilgi depolama alanı yerleşik olacaktır. Alanı genişletmek isteyenler için microSD kart için yer var. Bu yenilik üç renkte mevcuttur; siyah, beyaz ve mor.

Android 11 akıllı telefon, ön kamera için V şeklinde bir çentik ile donatılmıştır, 8 megapiksel kamera, görüntülü aramalar için kullanılabilecek harika öz çekimler yapar.

Samsung Galaxy A22 5G Akıllı Telefon

Üçlü kamera, cihazın plastik arka tarafında yer alıyor. Ana kamera 48MP görüntü sensörüne ve geniş açılı lense sahip. Ayrıca 5MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP derinlik kamerası entegre edilmiştir. Videolar 4K çözünürlükte saniyede 30 kare hızında çekilebilir. Parmak izi sensörü de akıllı telefonun arkasında.

Samsung, Galaxy A22 5G’yi günlük çalışmaya dayanacak kadar 5.000 mAh pil ile donattı. Ve 15W hızlı şarj desteği ile kısa sürede uzun süreli kullanıma sahip olacaksınız.

Samsung Galaxy A22 5G, 230 Euro olarak fiyatlandırılacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 28 Eylül 2021

    230 euro keşke Türkiye fiyatı olsaydı. ama sanırım vergiler ile 500 euroyu bulur. hayırlısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir