1. Anasayfa
  2. Sektörel

Rotring 500

Rotring 500
0

Rotring 500

Rotring markası 1883’te kurulmuş ve kalemler, kurşun kalemler, işaretleyiciler ve teknik çizim araçları gibi grafik araçlarda uzmanlaşmış bir Alman şirketidir. Rotring 500 bu marka tarafından üretilen bir kalemdir. Çok özel bir kalem olarak kullanıcılar tarafından alınan bu kalem farklı renk ve modelleri ile sunulmaktadır.

Rotring 500 kalemler, sanatçılar, mimarlar, mühendisler ve çok az çabayla hassas çizgilere ihtiyaç duyan diğer profesyoneller için tasarlanmış bir yazı gereçleri serisidir. Bu kalemler firma tarafında çizim için ihtiyaç duyulan modeller olarak sunulmaktadır. En şık ve en güzel çizimleri yapabilmek için Rotring tarafında tasarlanmış kalem modellerini kullanabilirsiniz.

Rotring 500 Kalem Modelleri

Rotring 500 uçlu kurşun kalem alanında tasarlanmış olan çok özel bir kalemdir. Uç büyüklüğü değişebilen bu kalemler özel çizimlerde kullanılabilmektedir. En güzel yazılar en güzel kalemlerle yazılabilir. Siz de kendinizi özel hissetmek ve bu özel kalemlere sahip olmak için https://www.guvensanat.com/rotring-versatil-kalem-n500-05mm-siyah sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan kalem çeşitlerini inceleyerek kendi tarzınızı yansıtan kalem modellerini satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir