1. Ana Sayfa
  2. Veri Kurtarma

RecoverXData Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

RecoverXData Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
0

1 yıllık ücretsiz RecoverXData Pro lisans key alın. Basit ve güçlü windows bilgisayar veri kurtarma yazılımı, silinen veya kaybolan dosyaları geri almanıza yardımcı olabilir.

Silinen veya eksik verilerinizi RecoverXData Pro ile geri alın, araç Windows bilgisayar sabit diskinden, masaüstünden ve geri dönüşüm kutusundan silinen, kaybolan ve temizlenen dosyaların kurtarılmasını destekler, HDD, SSD, USB depolama gibi PC’ye bağlı harici cihazlardaki (akıllı telefon / kamera) SD kart gibi verileri başarıyla alır.

Altı veri kurtarma modu içerir ve kayıp dosyaların verimli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olur. Geliştiriciler tarafından beyan edildiği şekliyle araç, güvenlidir ve ilişkili kötü amaçlı yazılım veya reklam yazılımı içermez ve herhangi bir izleme, toplama veya veri işleme işlemi yoktur. Tüm veri tarama ve kurtarma işlemi okuma modundadır ve orijinal donanımı etkilemeyecektir.

Normal Tarama, kayıp dosyaları daha kısa sürede bulmanıza yardımcı olurken, Derin Tarama büyük dosyaları daha kapsamlı ve doğru bir şekilde analiz eder. Kurtarma işlevinden önce önizleme, kurtarmadan önce verilerin kontrol edilmesine yardımcı olur.

Ürün Adı RecoverXData Pro 1.x
Web Sitesi https://www.recoverxdata.com/
Lisans Türü 1 Yıllık
Platform Windows
İndirme Linki recoveryxdatagiveaway_658aab35
Lisans Güncelleme 20 Aralık 2022

RecoverXData Pro 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

RecoverXData Pro sürüm 1.x sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun. Programı çalıştırın, “Register” butonuna basın ve aşağıda sizlere sunulan lisans anahtarını etkinleştirin.

62116CC6F057214754E5BA58
963EDBB4CE1ECD9CDEE5134E
91916F43FED593059B4C2E01

RecoverXData Pro Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisanstır.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap