1. Anasayfa
  2. Veri Kurtarma

RecoverXData Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

RecoverXData Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
0

1 yıllık ücretsiz RecoverXData Pro lisans key alın. Basit ve güçlü windows bilgisayar veri kurtarma yazılımı, silinen veya kaybolan dosyaları geri almanıza yardımcı olabilir.

Silinen veya eksik verilerinizi RecoverXData Pro ile geri alın, araç Windows bilgisayar sabit diskinden, masaüstünden ve geri dönüşüm kutusundan silinen, kaybolan ve temizlenen dosyaların kurtarılmasını destekler, HDD, SSD, USB depolama gibi PC’ye bağlı harici cihazlardaki (akıllı telefon / kamera) SD kart gibi verileri başarıyla alır.

Altı veri kurtarma modu içerir ve kayıp dosyaların verimli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olur. Geliştiriciler tarafından beyan edildiği şekliyle araç, güvenlidir ve ilişkili kötü amaçlı yazılım veya reklam yazılımı içermez ve herhangi bir izleme, toplama veya veri işleme işlemi yoktur. Tüm veri tarama ve kurtarma işlemi okuma modundadır ve orijinal donanımı etkilemeyecektir.

Normal Tarama, kayıp dosyaları daha kısa sürede bulmanıza yardımcı olurken, Derin Tarama büyük dosyaları daha kapsamlı ve doğru bir şekilde analiz eder. Kurtarma işlevinden önce önizleme, kurtarmadan önce verilerin kontrol edilmesine yardımcı olur.

RecoverXData Pro 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

RecoverXData Pro sürüm 1.0.1 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun. Programı çalıştırın, “Register” butonuna basın ve aşağıda sizlere sunulan lisans anahtarını etkinleştirin.

CCDD6A7736051E30D7D2A6CF

RecoverXData Pro Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisanstır.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir