1. Anasayfa
  2. Mobil

Realme Narzo 20 Pro Arka Tasarım Çevrimiçi Sızıntılar

Realme Narzo 20 Pro Arka Tasarım Çevrimiçi Sızıntılar

Realme Narzo 20 serisi duyurusundan sadece birkaç gün önce, yaklaşan bu akıllı telefonların tüm ayrıntılarını ortaya çıkaran birkaç sızıntı ve spekülasyonla karşılaşıyoruz.

Zaten, bu akıllı telefonların tüm özelliklerinin hayal gücümüze çok az şey bıraktığı biliniyor. Şimdi, Realme Narzo 20 Pro, tasarımını ortaya çıkaran çevrimiçi görüntüsü ortaya çıktı.

Realme, yaklaşmakta olan akıllı telefonlara ilk kez göz atmak için bir grup hayranı davet etti . Ve Realme CEO’su Madhav Sheth, bu Narzo 20 serisi akıllı telefonları kullanarak hayranlarına bazı fotoğraflarını twitter’da kendi hesabında paylaştı. Bu fotoğraflardan biri Realme Narzo 20 Pro’nun tasarımını açıkça gösteriyor.

Realme Narzo 20 Pro Tasarım

Realme Narzo 20 Pro, sızdırılan görüntülerde Mavi renkte görünüyor. Cihazın arka tarafında V şeklinde hafif çizgiler var gibi görünüyor. İlk bakışta, bu akıllı telefonun arka tarafı camdan yapılmış gibi görünüyor, ancak durum bu olmayabilir.

Arka panel görünümünün yanı sıra, cihazın sol üst köşesindeki bir muhafaza içine dikey olarak yerleştirilmiş dört kamera sensörüne sahip dörtlü bir kamera kurulumu var gibi görünüyor. Narzo 10 serisi alttaki Realme markasını bozarken, bu telefonların üzerinde “Realme tarafından tasarlanan Narzo” yazısı olacak gibi görünüyor.

Realme Narzo 20 Pro: Telefon Hakkında Ne Beklenmeli?

Son zamanlarda, bir ihbarcı , Realme Narzo 20 serisi akıllı telefonların tüm özelliklerini paylaştı . Aynı şekilde, Realme Narzo 20 Pro, sol üst köşede delikli bir kesikli 6,5 inç FHD + ekrana sahip olabilir gibi görünüyor. Ekranın 90Hz’lik hızlı bir yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor.

Realme Narzo 20 Pro’nun, 8GB’a kadar RAM ve 128GB‘a kadar depolama alanıyla birleştirilmiş bir Helio G95 SoC‘den yararlandığı söyleniyor. Realme Narzo 20 Pro’nun görüntüleme için, 48MP birincil kamera sensörü, 8MP ikincil ultra geniş açılı lens, 2MP üçüncül makro lens ve 2MP dördüncü dikey lens ile dörtlü kamera kurulumunu kullandığına inanılıyor ve 4500mAh pilin 65W hızlı şarj teknolojisini destekleyen cihaza güç verdiği söyleniyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir