1. Anasayfa
  2. Teknoloji

QCY MeloBuds Pro Kablosuz Kulaklık: 34 Saate Kadar Pil Ömrü

QCY MeloBuds Pro Kablosuz Kulaklık: 34 Saate Kadar Pil Ömrü

QCY, yeni MeloBuds Pro kablosuz kulaklıklarını sundu. Adaptif Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve Hi-Res Ses desteği ile öne çıkan bu kulaklıklar, şimdiden Çin’de 199 Yuana (yaklaşık 894 TL) ön siparişe açıldı.

MeloBuds Pro’nun en önemli özelliklerinden biri, ortam gürültüsüne otomatik olarak uyum sağlayan ve 46 dB’ye kadar gürültü engelleme sağlayabilen adaptif ANC teknolojisi. Bu sayede, ister kalabalık bir caddede ister sessiz bir kütüphanede olun, her zaman en iyi ses deneyimini yaşayabilirsiniz. Şeffaf mod ise, çevrenizdeki sesleri duymanıza imkan verirken, ayarlanabilir seviyeler ile tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Hi-Res ses sertifikası ve LDAC ses codec‘i desteği, detaylı ve zengin bir ses deneyimi sunar. Altı mikrofonlu sistem ve gürültü engelleme teknolojisi sayesinde, aramalarda bile net ve kesintisiz bir ses kalitesi elde edersiniz. 360 derecelik surround ses özelliği ise, sanki bir konser salonundaymış gibi sürükleyici bir ses deneyimi yaşatır.

MeloBuds Pro, tek şarjla ANC kapalıyken 8,5 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte ise 34 saate kadar pil ömrü sunar. Hızlı şarj desteği ile sadece 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım imkanı verir. Çoklu bağlantı, kulakta algılama, 80ms düşük gecikme süresi ve IPX5 su geçirmezlik gibi özellikler de kulaklığın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

QCY MeloBuds Pro, fiyat performans açısından oldukça cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Aktif gürültü engelleme, yüksek ses kalitesi ve uzun pil ömrü arayan kullanıcılar için ideal bir seçim olabilir.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir