1. Anasayfa
  2. Sektörel

Ataşehir Özel ECA Servis Hizmeti

Ataşehir Özel ECA Servis Hizmeti
0

Kombi ve klima konusunda tercih ettiğim en özel marka ECA diyebilirim çünkü daha önce de birçok markayı denedim ve kullandım ancak ECA’dan aldığım verimi diğer markalardan almadım. Sorun çıkarma konusunda çok fazla başımızı ağrıtmıyor hatta şu ana kadar hiç ağrıtmadı desem abartmış olmam! Düzenli bakım hizmeti almamın bunda etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü hizmet aldığım firma gerçekten bu işi bilen ve oldukça da iyi yapan bir firma!

Özel ECA Servis Ataşehir firması sayesinde bakım hizmetlerim sorunsuz bir şekilde yapılıyor ve ürünlerin şu ana kadar sorun çıkardığına rastlamadım. Bakım hizmetleri sayesinde ürünlerin gerekli incelemeleri ve kontrolleri yapılıyor bu sayede büyük bir masraftan da kurtulmuş oluyorum.

Kombi ve klima konusunda ECA marka ürünleri sizlere tavsiye edebilirim ve servis hizmetleri için de düzenli çalıştığım Ataşehir ECA Servis firmasını tavsiye ediyorum. Firma çalışanları ile olan iletişimimiz gayet iyi ve bu iletişime bağlı olarak işi yarım yapma ya da geçiştirme gibi bir durumlar hiçbir zaman olmuyor.

Yapılan işlerden memnun kaldığımı yakın çevreme de belirtiyorum ve onlara da bu firmayı tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile hizmet almak istiyorsanız ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi teslim etmek istiyorsanız sizler de 444 78 56 aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz. Her türlü servis hizmetleri için hafta içi ve hafta sonu hizmet verdiklerini de belirtmek istiyorum.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir