1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Proxifier İndir – En Gelişmiş Proxy İstemcisi

Proxifier İndir – En Gelişmiş Proxy İstemcisi

Proxifier, bir ağ bağlantısı aracılığıyla çalışan uygulamaların internet trafiğini yönlendirmesine izin veren bir proxy yönetim programıdır.

Bu program sayesinde, ağ ayarlarında yapılması gereken değişiklikler yerine, uygulamaları doğrudan proxy sunucusuna yönlendirerek internete erişim sağlanabilir. Proxifier, özellikle kısıtlanmış ağlarda veya internet filtreleri olan yerlerde kullanışlı bir araçtır.

Proxifier ile İnternetten bir güvenlik duvarı ile ayrılmış bir ağdan herhangi bir İnternet istemcisiyle (tarayıcılar, ftp, ICQ, IRC, Kazaa, Telnet, ssh, webmoney video ve ses, oyunlar vb.) çalışabilirsiniz (yalnızca bir tane açık) bağlantı noktası gereklidir).

Proxifier, bilgilerinizin gizli tutulmasına ve bir proxy sunucusu veya proxy sunucuları zinciri aracılığıyla e-posta gönderip almanıza yardımcı olacaktır. Outlook, Eudora, Netscape ve diğerleri dahil olmak üzere tüm e-posta istemcileri desteklenir.

Proxifier İndir

Proxifier programının, Windows ve macOS için indirme linkleri aşağıda verilmiştir.

Windows Proxifier 31 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümünü İndirin MacOS Proxifier 31 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümünü İndirin

Proxifier Özellikleri

Aşağıda Proxifier’ın özellikleri sıralanmıştır:

  1. Herhangi bir uygulamayı proxy sunucusu aracılığıyla yönlendirme özelliği sayesinde internet trafiğinizi yönetebilirsiniz.
  2. Desteklediği çok sayıda proxy sunucusu tipi (SOCKS, HTTPS, HTTP) sayesinde farklı proxy tipleri arasında seçim yapabilirsiniz.
  3. DNS çözümleme özelliği sayesinde proxy sunucusu kullanılsa bile hedef web sitesinin gerçek IP adresini bulabilme özelliği bulunur.
  4. Uzak proxy sunucusu yönetimi için merkezi bir yönetim arayüzüne sahiptir.
  5. Şifreli bağlantılar için desteklenen proxy sunucusu tipleri arasında HTTPS ve SOCKS5 SSL bulunur.
  6. Windows ve macOS işletim sistemleri için kullanılabilir.
  7. Güçlü filtreleme seçenekleri sayesinde belirli uygulamaların proxy sunucusu kullanmasını engelleyebilirsiniz.
  8. Daha gelişmiş kullanıcılar için script ve kural tabanlı yönlendirme özellikleri bulunur.

Proxifier Ekran Görüntüsü

Bağlantılar, Trafik, İstatistikler ve Çıktı olmak üzere dört ana bölüm vardır. Bölmeleri etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için Görünüm ->Windows menüsünü kullanın. Bu düzen, Proxifier’ın yeniden başlatılmasıyla kaydedilir. Görünüm -> Düzeni Sıfırla komutu ile tüm düzeni sıfırlayabilirsiniz.

Proxifier Trafik Ekran Görüntüsü

Trafik bölmesi, aktarılmakta olan bilgi miktarına ilişkin verilerin grafik sunumunu görüntülemenizi sağlar.

Mavi, gelen trafiği, yeşil ise giden trafiği temsil eder. Yatay siyah çizgiler, veri aktarım hızı düzeylerini gösterir. Beyaz çizgi, görüntülenen süre için ortalama aktarım hızını gösterir. İlgili araç çubuğu düğmeleri veya bağlam menüsü (sağ tıklama) ile güncelleme hızını değiştirebilir, grafiğin türünü belirleyebilir ve temizleyebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir