1. Anasayfa
  2. Sektörel

Posca Kalem Ne İşe Yarar?

Posca Kalem Ne İşe Yarar?
0

Posca kalemler, daha çok çizim amaçlı ve desen yapmakta kullanılan kalın uçlu kalemlerdir. Su bazlı pigment mürekkebi sayesinde ışığa ve suya dayanıklı Posca kalem; kumaş, kağıt, fotoğraf, metal, tahta, cam ve plastik gibi pek çok yüzeyde kullanılır. Mürekkebi opak olan Posca kalemler şeffaf yüzeylerde işaretlemelerde ve koyu renk karton ve kağıtların çizimlerinde de sık tercih edilmektedir.

Sağlığa zararlı madde içermeyen, özel olarak geliştirilen uni Posca kalemleri büyüme çağındaki çocukların yaratıcılıklarının gelişmesinde, el becerilerinin artırılmasında son derece pratiklik sağlamaktadır. Otomotiv, tarım ve tekstil gibi farklı endüstri kollarında da kullanılmaktadır. Ayrıca küçük marketlerde raflardaki ürünlerin fiyatlandırılmasında da tercih edilir.

Posca Kalem Fiyatları

Kullanım açısından kolaylık sağlayan Posca kalemleri set olarak almak daha kullanışlı olur. Mürekkepleri su bazlı olduğundan kullanana ve çevreye zarar vermeyen Posca kalemler her bütçeye hitap eder. Uç çeşitleri ve kalınlıkları kalemlerin fiyatını değiştirir.

Size pratik bir kullanım sağlayacak kaliteli ve uygun fiyatlı uni Posca kalemleri https://www.guvensanat.com/posca web adresinden satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir