1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

Taşınabilir (Portable) Program Nasıl Yapılır?

Taşınabilir (Portable) Program Nasıl Yapılır?
0

Usb belleğinize atıp, istediğiniz programın yanınızda olmasını ister misiniz? İhtiyacınız olan tüm programları tek bir tıklamayla kullanabilirsiniz. Hatta bilgisayarınıza kurmadan yazılımları çalıştırmanız mümkündür. Bu sayede bilgisayarınız çöplük olmaktan çıkar ve uzun zaman sağlıklı bir sisteminiz olur.

PortableApps.com Platform™, tüm taşınabilir uygulamalarınızı birbirine bağlayan ve senkronize edilmiş bulut klasörünüzde, yerel PC’nizde veya taşınabilir bir USB sürücüsünde kullanmak üzere kendi özel taşınabilir uygulama paketinizi oluşturmanıza olanak tanıyan tam özellikli bir taşınabilir program sistemidir.

PortableApps taşınabilir programlar paketi olan yazılım, güzel bir arayüz sayesinde istediğiniz yazılımı ekleme veya kaldırabilmenizi sağlıyor. İster hazır paket indirin, isterseniz yazılımın arayüzünü indirip, sitesinden işinize yarayabilecek yüzlerce yazılımı kurun.

Yazılımın arayüzüne, saatin yanındaki görev bildirim alanından tıklayıp kolayca ulaşabiliyorsunuz.

PortableApps ile Taşınabilir Yazılım

Programda, Yazılım eklemek veya kaldırmak çok kolay. Yalnız pakete sadece sitesinden indirdiğiniz yazılımları ekleyebiliyorsunuz.

Yazılımın sitesine girip, ilk önce PortalbeApps programını indiriyorsunuz. Sonra da bu programa diğer programları ekliyorsunuz.

Program Kurma

Yazılımın arayüzünde “seçenekler” menüsüne tıklayınca gözat penceresinden, kendi sitesinden indirdiğiniz dosyası gösterince programı otomatik kuruyor.

PortableApps indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir