1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Plextor, M10P Serisi Katı Hal SSD’lerini Tanıttı

Plextor, M10P Serisi Katı Hal SSD’lerini Tanıttı

Yüksek performanslı depolama çözümlerinin lider sağlayıcısı olan Tayvan merkezli Plextor, yeni M10P serisi katı hal SSD sürücülerini tanıtıyor.

Plextor M10P SSD’ler daha hızlı hız, daha fazla kapasite ve üstün kararlılık sunarak oyunculara ve meraklılara RGB aydınlatma da yayan yüksek performanslı bir cihaz sunar. Plextor M10P, önceki nesil SSD’den yaklaşık iki kat daha hızlı olan 7000/5000 MB/sn’ye varan okuma ve yazma hızlarına sahiptir. Okuma ve yazma hızlarını iyileştirmek için arabellek olarak bir SLC önbellek motoru kullanan Plextor’un patentli PlexNitro II teknolojisi ile birleştirildiğinde inanılmaz performans elde edilir.

Üstün performansa ek olarak, Plextor M10P, performansı en üst düzeye çıkarırken verimli termal soğutma için grafen yüzey işlemeli patentli enjeksiyon kalıplı bir ısı emici ile inanılmaz derecede kararlıdır.

Plextor M10P

Plextor’un yeni katı hal sürücüleri, yüksek performans için yüksek kaliteli ve güvenilir KIOXIA BiCS FLASH 3D ile üretilmiştir. Yüksek performanslı oyun ve zorlu uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak için M10P serisi SSD’ler 2 TB’a kadar kapasitelerde mevcuttur.

Plextor M10P Katı Hal SSD

M10PY, M10PG ve M10PGN modelleri 2TB, 1TB ve 512GB kapasitelerde satışa sunulacak. M10P Serisi SSD’ler, sektördeki en titiz ürün testleri yoluyla en yüksek kalite standartlarını karşılar ve 5 yıllık garanti ve kapsamlı satış sonrası hizmet ile desteklenir.

Plextor M10P serisi Haziran 2021’de satışa sunulacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir