1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım Yazıları
  3. Pırlanta

Pırlanta

Lizay Pırlanta

Pırlanta Modelleri

Pırlanta, neredeyse her kadının ilgi alanına girer. Sözcüğü ilk duyanların aklına ilk olarak yüzük gelse de aslında çok kapsamlıdır. Kolye, yüzük, gerdanlık, bileklik gibi takılarla birleşen pırlanta pırlanta ortaya hoş görüntüler çıkararak kadınların ilgi odağı haline gelir. Her kadının beğenerek kullandığı bu ürün görsel zevkin yanında yapılan kombinelerle uyumlu olmasına da dikkat edilir.

Özel günlerde, düğünlerde çoğu kadının parmağında görebileceğimiz bu ürünün modeli, rengi, taşının büyüklüğü birbirinden farklıdır. Kolye olarak da sıkça kullanılan bu ürün yine aynı şekilde oldukça çeşitlidir. Her takıda kullanılan bu faktör kişinin tarzına tarz katarak daha hoş ve havalı görünmesini sağlar.

Pırlanta Özellikleri

Bir pırlantanın değeri günlük hayatta ne kadar çok bulunduğuna, fiyatı ise dört özelliğine göre belirlenir. Çıplak gözle bakıldığı zaman aynı görünse de hiçbir pırlanta bir diğerinin aynısı değildir. Pırlantanın özellik seçenekleri olarak 4C Özelliği kabul edilmiştir. Pırlantanın özellikleri şunlardır; renk, berraklık, karat ve kesimdir. https://www.lizaypirlanta.com/ adresinden hem bu ürüne hem de bu alanda satılan birçok aksesuara ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap