1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

pCloud Premium: 500 GB – 1 Yıllık Ücretsiz Depolama Alanına Sahip Olun!

pCloud Premium: 500 GB – 1 Yıllık Ücretsiz Depolama Alanına Sahip Olun!
pCloud
0

1 Yıllık 500 GB pCloud premium bulut depolama alanını ücretsiz olarak alabilirsiniz. pCloud, bulut depolama ve dosya senkronizasyon hizmeti sunan bir çevrimiçi depolama platformudur. Kullanıcılara dosyalarını güvenli bir şekilde saklamalarını, paylaşmalarını ve erişmelerini sağlar.

Bulut depolama, herkesin çeşitli nedenlerle ihtiyaç duyduğu bir meta haline geliyor, ancak yanınızda harici sabit diskler veya herhangi bir ek depolama aygıtı taşımadan önemli dosyalara her zaman ve her yerden erişmede çok önemli bir rol oynuyor.

Belgeleri görüntülemek için indirmenize gerek yoktur çünkü bulut depolama şirketleri, içindeki belgelere hızlı bir şekilde göz atmanıza yardımcı olan yerleşik araçlara sahiptir, böylece zamandan ve paradan da tasarruf edersiniz.

Bulut depolama kategorisinde yıllar içinde gelişen şirketlerden biri, Google Drive, Dropbox ve diğerlerine karşı en zorlu rekabetle karşı karşıya kalan pCloud’dur. Dosyalarımızı çevrimiçi olarak kaydederken pCloud’u tercih eden sadece biz değiliz, OnlineBackUP ekibi de bunu tercih ediyor.

pCloud şuan Google PlayStore’da 1 Milyon+ kullanıcıya ulaştı, bu çok büyük bir sayı ve şirket her ay daha da büyüyor, bu nedenle kurucular sadık kullanıcılarına premium hesaplar vermeye karar verdiler.

pCloud Premium – 500 GB 1 Yıllık Ücretsiz Promosyon Kodu

pCloud Premium 500GB Hediyesi şimdi sınırlı bir süre için ÜCRETSİZ! Tek yapmanız gereken siteye ücretsiz üye olmak ve aşağıda verilen promosyon kupon kodlarını birer birer girin (her +3 ayda bir). Artık bir yıl boyunca pCloud Premium’un tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DROPBOX2PCLOUD
3MONTHS500GB
PCLOUDFORMUSIC
PHOTOMANAGERS
3 Aylık 500 GB Promosyon Sayfası 3 Aylık 500 GB Promosyon Sayfası 2

Mevcut plan durumunu ayarlar sayfasına gelip Güncel Plan başlığından son kullanım tarihini görebilirsiniz.

pCloud Premium 500GB Ücretsiz Plan

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

  1. 27 Aralık 2019

    Güncel Yazılımlar ve geliştiricilerden ücretsiz tam sürüm lisans haberlerini sizlerden öğreniyorum

  2. 6 Kasım 2020

    3 ay sonra depolama kaç gb olacak ve ömürboyu mu kalacak bende?

  3. 7 Kasım 2020

    500 Gb hakkımız bittikten sonra, yenileme ücretini de yazsaydınız, daha makbule geçerdi. Cloud, geleceğin depolama teknolojisi. O yüzden benim en fazla tercih ettiğim özelliklerden birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir