1. Anasayfa
  2. Teknoloji

PATRIOT, P400 NVMe M.2 SSD’yi Tanıttı

PATRIOT, P400 NVMe M.2 SSD’yi Tanıttı
0

Yüksek performanslı bellek, SSD ve oyun çevre birimlerinde dünya lideri olan PATRIOT, 512 GB ve 1 TB kapasitelerde PATRIOT P400 PCIe Gen4 x4 NVMe M.2 SSD’yi sunar.

PATRIOT P400 SSD, daha hızlı veri erişimi, çoklu uygulama yönetimi ve 5000 MB/sn’ye varan hızlı seri aktarım sağlamak için en yeni PCIe Gen4x4 NVMe denetleyicisi ve sınıfının en iyi bileşenleriyle üretildi.

PATRIOT P400, daha düşük güç tüketiminde standart PCIe 3×4 çözümlerinin aktarım hızını iki katına çıkararak dizüstü bilgisayar pil verimliliği için en iyi seçimdir. Ek olarak, özel ince grafen plaka, özellikle alan kısıtlı sistemlerde mükemmel ısı dağılımı sağlar.

PATRIOT P400

PATRIOT MEMORY Başkan Yardımcısı Roger Shinmoto. “PATRIOT P400 M.2, PCI Express gen4x4 performansına sahip uygun maliyetli bir depolama SSD’si arayan bütçe bilincine sahip kullanıcılar için ideal çözüm olacak şekilde tasarlanmıştır.”

Patriot P400, tasarruf etmek ve en ince dizüstü bilgisayarlar ve küçük masaüstü bilgisayarlarla uyumluluğu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir M.2 formatıdır.

PATRIOT P400 PCIe Gen4 x4 NVMe M.2

Olağanüstü depolama ürünleri oluşturmak için kararlılık ve güvenilirlik kritik öneme sahiptir ve her Patriot P400, uçtan uca veri koruması için gelişmiş ürün yazılımı ve dijital bütünlüğü sağlamak ve yoğun işleme sırasında veri bozulmasını önlemek için Akıllı ECC ile birlikte gelir. Bu, video düzenleme, oyun savaşlarından görsel ve işitsel yaratıcı projelere kadar yüksek veri hızlarını ve ağır iş yüklerini korurken en yüksek performansın korunmasınıda sağlar.

PATRIOT P400 SSD, genel sistem performansını iyileştirmek için tasarlanmıştır ve 3 yıl garantilidir. SSD pazarındaki en güvenilir fiyat/performans çözümlerinden birini sunmak üzere tasarlanmıştır.

PATRIOT P400 Özellikleri

PATRIOT P400 Özellikler

Yazı Kaynakları
TechPowerUp

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir