1. Anasayfa
  2. Sektörel

Panerai

Panerai
0

Panerai Yeni Nesil Modeller

Panerai daima yeni esil tasarımların adresi konumundadır. Örneğin, Panerai Luminor, dünyanın en ikonik saatlerindendir. 100 yıldan uzun bir süredir var ve stil, zarafet ve lüksün sembolü durumuna gelmiştir. Luminor saat, 1993 yılında Panerai tarafından Radiomir koleksiyonu parçası şeklinde piyasaya çıkmıştır. 1936 yılındaki orijinal Radiomir Panerai saatinden esinlenilmiştir. Luminor ismi, İtalyancada Işık anlamında seçilmiştir.

Panerai saat markası amacı, her açıdan tanınacak tasarım oluşturur. Bu sebeple, içerisinde otomatik hareket olan büyük kasa oluşumuna karar verilmiştir. Bu, insanların gece vakti araba kullanırken ya da düşük ışık şartlarında şehirde dolaşırken görmesini kolay hale getirecektir.

Panerai Saat ve Tasarımları

Genel de İtalyan stilini güçlü olarak yansıtan saatlerin üretim süreçleri profesyonel olarak tamamlanmaktadır. Saat kullanımı yalnızca zamanın öğrenilmesi için seçilmez. Saat kullanımında en etkili faktör kalite ve estetik yapıdır. Zamanı kaliteli bir şekilde öğrenmek anın çok daha keyifli yaşanmasına sebep olur. Daima kaliteli vakit geçirmeyi isteyenlerin tercihleri profesyonel bir şekilde üretimi sağlanan saatler olmaktadır.

Günümüzde saat kullanımı takı olarak yer almaktadır. Takı çeşitlerinin tasarımları da her süreçte çok değerlidir. Genellikle günümüzde İtalyan stilinde olan saat markasında tasarımlar özenli olarak sağlanmaktadır. Her stile yönelik saat tasarımlarına ulaşabilmek günümüzde zor değildir. Panerai markası ile stilinize uygun olan tasarımlardaki saatlere kolaylıkla https://www.entropia.club/tr/panerai/ sitesinden erişilebilmektedir.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir