1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Palit, Spider-Man Modlu GeForce RTX 4070 Ekran Kartını Sergiledi

Palit ve İtalyan Extreme Modcular, GeForce RTX GPU'nun özel bir sürümünü oluşturmak için birlikte çalıştı.

Palit, Spider-Man Modlu GeForce RTX 4070 Ekran Kartını Sergiledi
0

Palit’in GamingPro ve Dual GeForce RTX 40 serisi grafik kartları, kullanıcıların 3B baskılı dekoratif öğelerle kendi başlarına dekore edebilecekleri örtülü soğutma sistemlerine sahiptir. Palit ve İtalyan mod geliştiriciler İtalyan Extreme Modders ekibi, böyle bir ekran kartının alışılmadık bir versiyonunu gösterdi.

Evinde 3 boyutlu yazıcısı olan meraklılar, Palit’in sunduğu hazır şablonları kullanabilecekleri gibi, kendi şablonlarını oluşturup bunlara göre istenilen parçayı basabilecekler. Plakalar, başlangıçta standart kapak plakalarını fanların yanlarında tutan vidalarla sabitlenir.

 

Palit, GeForce RTX 4070 GamingPro "Spider-Man" Kapak Tasarımı

IEM, özel Spider-Man RTX 4070 GamingPro grafik kartını oluşturmak için Palit’in Maker programını kullandı ve aşağıdaki video, bu özel GPU’nun oluşturulmasını derinlemesine gösteriyor.

Ne yazık ki, aşağıdaki videonun bir parçası olarak kullanılan Örümcek Adam modeli herkese açık değildir çünkü hiçbir grubun bu tür dosyaları dağıtma lisansı yoktur (bunu yapmak için Sony’den izin almaları gerekiyor). Bununla birlikte, bazı 3D modelleme becerileriniz varsa, 3D yazıcı sahipleri kendi başlarına benzer bir şey yaratabilirler.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir