1. Anasayfa
  2. Rehber

Netflix Filmlerini PC ve Mobil Cihaza İndirmek

Netflix Filmlerini PC ve Mobil Cihaza İndirmek
0

Netflix , dünya çapında en popüler abonelik tabanlı akış platformlarından biridir. Kütüphanesinde geniş bir dizi, film ve belgesel koleksiyonuna sahiptir. Netflix, Windows ve Mac bilgisayarlar ve ayrıca Android ve iOS akıllı telefonlar gibi platformlarda kullanılabilir.

Netflix film indir me, ancak sürekli olarak bir internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Ancak internet bant genişliğinizi korumak için Netflix filmlerini izlemek yerine indirebilirsiniz. Burada size Netflix filmlerini ve bölümlerini hem bilgisayarlara hem de mobil cihazlara indirmenin ayrıntılı yollarını göstereceğiz.

Netflix Filmini Bilgisayara İndirmenin En İyi Yolu (Windows ve Mac)

Netflix şovlarını indirmek için en iyi araç AceThinker Video Keeper Lite . Bu, 100’den fazla web sitesinden video kaydetmeyi de destekleyen bir masaüstü Netflix video indiricisidir.

Bu web siteleri, YouTube ve Vimeo gibi video paylaşım platformlarını içerir. Video Keeper Lite, 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklü videoları ve hatta mevcut olduğunda 4K videoları indirebilir. Bu sebep, Video Keeper Lite’ı Netflix videolarını yüksek çözünürlüklü olarak indirmenin mükemmel yolu yapar. Netflix film videolarını Video Keeper Lite ile nasıl indirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Aşağıdaki programı deneyin;

AceThinker Video Keeper – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

acethinker_videokeeper-lite.exe Windows 7/8/10

1. Adım: Netflix için Video İndirici Kurun

Öncelikle Video Keeper Lite’ın yükleyicisini edinin. Bundan sonra çalıştırın ve kurulum sihirbazı görünecektir. Aracı doğru bir şekilde kurmak için kılavuz tarafından sağlanan talimatları izleyin ve ana arayüz görünene kadar bekleyin.

2. Adım: PC’de Netflix Filmlerini İndirin

Ardından, tercih ettiğiniz web tarayıcısını açın ve Netflix’in çevrimiçi sürümüne erişin. Hesabınıza giriş yapın ve kaydetmek istediğiniz filmi veya bölümü bulun. Adres çubuğundan Netflix film indir bağlantısını alın ve ardından yazılıma geri dönün. “URL Yapıştır” seçeneğini tıklayarak Netflix videosunu indirin.

3. Adım: İndirilen Netflix Filmini Oynatın

Birkaç dakika bekleyin ve aracın indirme işlemini gerçekleştirmesine izin verin. Bittiğinde videoyu kontrol etmek için Tamamlandı paneline gidin. Dosyayı sağ tıklayın ve medya oynatıcıda izlemek için Oynat’a basın. Ayrıca kaydedildiği çıktı klasörüne erişmek için Dosya Konumunu Aç’ı da seçebilirsiniz. Gerekirse, Netflix film videosunu MP4 , WMV, AVI vb. Formatlara dönüştürmek için yerleşik dönüştürücüyü de kullanabilirsiniz .

Uygulamada Netflix Videoları Nasıl İndirilir

1. Android ve iOS’ta Netflix Videoları Nasıl İndirilir

Mobil kullanıcılar, Netflix’ten video indirmeye gelince en fazla avantaja sahip olur. Bunun nedeni, kullanıcıların akıllı telefonlarını kullanarak videolarını her yerde izleyebilmeleridir. Videoları Android ve iOS gibi mobil cihazlarınıza indirmek Netflix uygulaması içinden yapılabilir. Ancak uygulama, videoyu yalnızca maksimum 30 gün saklamanıza izin verir. Bundan sonra videonun süresi dolacak ve 30 gün daha cihazınızda yeniden indirmeniz gerekecek.

Netflix videolarını Android ve iOS cihazlarınıza indirmeye başlamak için aşağıdaki basit kılavuzu takip edebilirsiniz.

  • Google Play Store (Android) veya App Store’u (iOS) başlatarak Netflix’i cihazınıza yükleyin. Netflix’i arayın ve ardından ürün sayfasından yükle düğmesine dokunun.
  • Uygulamayı kurulumdan hemen sonra başlatın. Ardından, ana ekrandan “Ayarlar” seçeneğine dokunun.
  • Ayarlar panelinden, indirmek için istediğiniz kaliteyi ayarlayın. Standart Çözünürlük veya SD ve Yüksek Çözünürlük veya HD arasında seçim yapın.
  • Ardından, istediğiniz videoyu seçin ve ardından aşağı okla gösterilen “İndir düğmesine” dokunun. İndirme işlemi bundan hemen sonra başlayacaktır.
  • İndirme işlemi bittiğinde, “İndir” paneline gidebilir ve videoyu istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İpucu: Aynı Netflix hesabını kullanarak farklı mobil cihazlardan indirebilirsiniz. Ayrıca, farklı profiller oluşturarak tek bir hesabı birden çok kullanıcıyla paylaşabilirsiniz.

2. Windows 10 Çalıştıran Bilgisayara Netflix Filmleri Nasıl İndirilir

Cep telefonunun yanı sıra, Netflix’i daha büyük bir ekran için Windows 10 bilgisayardan da izleyebilirsiniz. Windows 10’daki Netflix uygulaması, arayüz açısından mobil uygulamaya oldukça benzer. Ek olarak, videoları çevrimdışı görüntülemek üzere kaydetmek için bir indirme düğmesi de vardır. Tek dezavantajı taşınabilir olmaması ve videolarınızı nereye giderseniz gidin yanınızda götüremezsiniz. Netflix filmlerini Windows 10’da indirmek istiyorsanız, aşağıdaki basit kılavuzu izleyin.

3. Windows 10’da Netflix videoları nasıl indirilir

  • “Microsoft Store” u başlatarak Netflix’i kurun. Arama alanına “Netflix” yazın ve klavyenizden “Enter” tuşuna basın. Görünen ürün sayfasından “Al” düğmesini tıklayın ve son olarak “Yükle” yi tıklayın.
  • Netflix hesabınızda oturum açın ve ardından kitaplığından istediğiniz indirilebilir filmi veya bölümü arayın.
  • Son olarak, “Listem” ve “Derecelendir” düğmelerinden görünecek olan “İndir” düğmesini tıklayın. Film daha sonra Windows 10 PC’nize, süresi dolmadan önce en fazla 30 gün boyunca kaydedilecektir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir