1. Anasayfa
  2. Teknoloji

MSI, MPG Quietude 100S PC kasasını tanıttı

MSI, MPG Quietude 100S PC kasasını tanıttı
0

Tayvan merkezli MSI, çeşitli gürültü engelleme özellikleri ve birinci sınıf malzemeler içeren ilk MPG QUIETUDE 100S Sessiz Oyun Bilgisayarı Kasasını tanıttı.

MPG QUIETUDE 100S, MSI’ın ilk sessiz odaklı PC kasasıdır. Yenilik, düşük gürültü seviyelerini korurken sistemi soğutmak için yeterli hava akışı sağlayan yenilikçi MSI MEG SILENT GALE P12 fan ile donatılmıştır. Kabin, sistem genelinde gürültüyü etkili bir şekilde durdurabilen üç ses emici panele sahiptir.

MPG QUIETUDE 100S I / O portunda, hızı üç seviyede ayarlayan bir fan hızı kontrol düğmesi vardır: %100, %70, %0 gibi yüzdelik sayılardan oluşur.

MSI MPG QUIETUDE 100S Bilgisayar Kasası

Ön panel ARGB aydınlatmasını ve yan panel ışık çubuğunu yansıtabilir. Arka ışık işlevleri, bir düğmeye dokunarak G / Ç bağlantı noktasındaki Insta-Light döngüsü ile rahatça kontrol edilebilir.

MSI MPG QUIETUDE 100S - Üstten Görünüm

MSI MPG QUIETUDE 100S, işlevsel bir oyun bilgisayarı kasasıdır ve farklı ağırlık ve boyutlardaki grafik kartlarını destekleyebilen bir VGA destek braketi ile donatılmıştır.

MSI MPG QUIETUDE 100S - Yandan Görünüm

Yan tarafta, maksimum dayanıklılık ve sistem erişilebilirliği için temperli cam menteşeli bir pencere bulunur. Soğutma performansı endişeniz ise endişelenmeyin. MPG QUIETUDE 100S, verimli hava akışı için optimize edilmiştir ve toplamda 7 adede kadar fanı barındırabilir. Daha fazla bilgi için ürün sayfasını ziyaret edin .

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir