1. Anasayfa
  2. Mobil

Motorola RAZR 3 yeni amiral gemisi olacak

Motorola RAZR 3 yeni amiral gemisi olacak
0

Motorola, RAZR 3 serisinden yeni bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Geliştirilmekte olan mobil cihaz, en iyi Snapdragon işlemci tarafından desteklenen gerçek bir amiral gemisi haline gelmeli.

Motorola, katlanabilir bir akıllı telefon piyasaya süren ilk üreticilerden biridir. Ünlü markanın içlerine takılan bileşenler açısından önceki modelleri, Snapdragon 710’a ve ardından 765G’ye dayanan orta sınıf cihazlardı.

Son zamanlarda Motorola’nın sahibi Lenovo’nun başkanı, başka bir katlanabilir akıllı telefon Motorola RAZR 3‘ün geldiğini duyurdu. Son raporlara göre, yeni “kapaklı” üst düzey Snapdragon işlemcili bir amiral gemisi olacak.

Motorola, RAZR 3 Serisi

xda-developers web sitesinde, katlanabilir bir akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında kısmi bilgiler zaten bulunuyor. RAZR 3 muhtemelen 6, 8 ve 12 GB RAM ve 128, 256 veya 512 GB depolama alanı ile desteklenen bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklenecek. Ana ekran AMOLED teknolojisi kullanılarak yapılacak ve FullHD+ çözünürlüğe ve 120 Hz frekansında görüntüyü yenileme özelliğine sahip olmalıdır.

Cihazda selfie kamera merceği için bir delik olabilir. Akıllı telefon, arkasında parametreleri henüz belirlenmemiş küçük bir ekran alacak. Telefonda NFC modülü bulunacak, bu sayede temassız ödemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm bunlar, en başından itibaren Android 12’yi çalıştıracak.

Motorola RAZR 3, en azından Çin pazarında olduğu kadar Avrupa ve Kuzey Amerika’da da görünecek. Bu ürünün fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Yazı Kaynakları
xda-developers

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir