1. Anasayfa
  2. Sektörel

Masa Tablası Nedir?

Masa Tablası Nedir?
0

Ahşapların teknolojik malzemelerle birleştirilmesiyle, masaların üzeri için yapılan eşyalara masa tablası denmektedir. Ahşap ham maddelerin bir, iki veya üç katlı olacak şekilde birleştirilmesiyle elde edilmektedir. Değişik katlarda ve boyutlarda paneller oluşturulmaktadır. Genellikle kafelerde ve restoranlarda kullanılmaktadır. Ancak son dönemlerde ev içi dekorasyonlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanımı kolaydır ve dayanıklıdır. Estetik ve şık bir görüntü bırakmaktadır. Değişik ağaçlardan üretilmektedir. Ortama sıcak bir hava katmaktadır. Farklı renklerdeki mobilyalarla uyumlanabilmektedir. Aynı şekilde aksesuarlar yardımıyla da güzel durmaktadır.

Masa Tablası Çeşitleri

Tablaların üzerinde cila ve boya olmadığı için doğal bir hava katmaktadır. Masa tablası balkon ve bahçelerde kullanılacak şekilde de üretilmektedir. Neme ve kirlenmeye karşı dayanıklı ürünlerdir. Basit bir şekilde temizlenebilmektedir. Bürolarda çalışma masası olarak ya da yemek masası olarak kullanılabilir.

Geniş ve uzun boyutlarda toplantı masası olarak da kullanılmaktadır. Kullanımından önce hangi malzemelerden yapıldığını bilmek gerekir. Düz beyaz, atlantik çam ve ladin gibi çeşitleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlı tabla çeşitlerini incelemek için https://salkimorman.com.tr/masa-tablasi.htm sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir